Rzeszów - Sobota, 06.09.2025
Reklama

Remont drogi w Rudnej Małej. Objazdy autobusów MPK

Dodano: 09.05.2024 r. / Redakcja

RZESZÓW. W związku z remontem drogi w Rudnej Małej, w dniach 8, 9, 10 i 13 maja br. autobusy linii 8 i 20 pojadą objazdami.

W środę, czwartek i piątek (8, 9, 10 maja) oraz w poniedziałek (13 maja) droga gminna nr 108764R na odcinku od km 0+042 do km 1+460 w miejscowości Rudna Wielka zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu. W ramach remontu drogowcy będą układali tam warstwę asfaltową. W sobotę i w niedzielę (11 i 12 maja) droga będzie przejezdna.

W związku z tym autobusy komunikacji miejskiej linii 8 i 20 kursować będą objazdem drogą powiatową nr 1333R. Na trasie objazdu obowiązywać będą wszystkie przystanki.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwa rozbudowa ulicy Potockiego

RZESZÓW. Trwają prace przy rozbudowie ul. Potockiego (os. Załęże). Aktualnie roboty dotyczą poszerzenia drogi, budowy kanalizacji deszczowej oraz konstrukcji chodników.

Rzeszów

Rzeszów miastem przyjaznym dla pszczół

RZESZÓW. Rzeszów, wraz z miastami partnerskimi, przystąpił do projektu, którego celem jest promocja pro-pszczelich postaw wśród mieszkańców.

Rzeszów

Ulica Lubelska będzie rozbudowana. Ruszył przetarg

RZESZÓW. Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie ogłosił przetarg na budowę 5-kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej 878.

Rzeszów

Świąteczne miasteczko już w grudniu na rzeszowskim rynku

RZESZÓW. ​Trwają przygotowania do otwarcia świątecznego miasteczka, które stanie na rzeszowskim rynku już 4 grudnia. Poszukiwani są wystawcy.

Rzeszów

Ruszyła budowa przystanku kolejowego Rzeszów Dworzysko

RZESZÓW. Rozpoczęto prace przy budowie przystanku Rzeszów Dworzysko na trasie Rzeszów – Dębica. PKP przygotuje też 14 nowych przystanków dla Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej.

Rzeszów

Miejskie bieganie w Święto Niepodległości

RZESZÓW. Już po raz dziewiąty rzeszowianie pobiegną w Narodowe Święto Niepodległości. Odbędzie się też akcja charytatywna „Biegnę dla”.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa likwidacja piecyków gazowych

RZESZÓW. Niemal 9 tysięcy piecyków gazowych zlikwidowali już mieszkańcy Rzeszowa. Jest plan kolejnych wymian.

Rzeszów

Rzeszów czwarty w rankingu miast "dobrych do życia"

RZESZÓW. Rzeszów znalazł się na 4. miejscu w rankingu "Gmina dobra do życia 2021", przygotowanym przez Polską Agencję Prasową,

Reklama