Rzeszów - Wtorek, 03.06.2025
Reklama

Rolnicy zakończyli protest. Nie ma już utrudnień w ruchu

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Zakończył się 24-godzinny protest rolników w Rzeszowie. Jak informuje rzeszowska Policja „Mimo utrudnień w ruchu, protest przebiegał spokojnie”.

Od wtorku od godz. 9:00 do środy do godz. 9:00 protestujący blokowali rondo Kuronia i rondo Pobitno. Nieprzejezdna była również łącząca oba ronda Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego.

Na czas trwania protestu policjanci wyznaczyli objazdy, które umożliwiały ominięcie zablokowanego rejonu. W wybranych miejscach, policjanci ręcznie kierowali ruchem. Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził objazdy dla 16 linii autobusów. Część przystanków w okolicy protestu była wyłączona z użytkowania.

Jak informuje rzeszowska Policja, protest przebiegał spokojnie. Odnotowano tylko jeden incydent. Jeden z kierujących ciągnikiem, który wcześniej opuścił miejsce protestu, nie zastosował się do zakazu wjazdu do miasta samochodem ciężarowym i ciągnikiem rolniczym, za co został ukarany mandatem.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podmiejska Kolej Aglomeracyjna. Wykonawcę linii kolejowej na lotnisko poznamy w grudniu

RZESZÓW. Zdaniem wicemarszałek województwa podkarpackiego Podmiejską Koleją Aglomeracyjną pojedziemy już w 2022 roku.

Rzeszów

PGE Energia Ciepła rozpoczęła negocjacje ws. odbioru odpadów. Ucierpią portfele mieszkańców?

RZESZÓW. Rozpoczynają się negocjacje podmiotów, które w 2020 roku będą mogły dostarczać odpady niesegregowane do spalarni PGE.

Rzeszów

Startuje 19. edycja Szlachetnej Paczki. Sprawdź, o której wyruszy marsz w Rzeszowie

RZESZÓW. Już w najbliższą sobotę 16 listopada na stronie www.szlachetnapaczka.pl pojawią się historie tysięcy rodzin z całej Polski.

Rzeszów

Raport z prac na stacji Rzeszów Główny. 19 listopada uruchomią peron nr 1 [FOTO]

RZESZÓW. Zakończenie wszystkich prac, włącznie z wykonaniem tunelu, planowane jest w połowie 2021 roku.

Rzeszów

Wiemy, kto zajmie się modernizacją Podziemnej Trasy Turystycznej

RZESZÓW. Wartość inwestycji to blisko 22 mln zł.

Rzeszów

Przybywa ścieżek rowerowych w naszym województwie. W Rzeszowie jest ich najwięcej

RZESZÓW. Podkarpacie pod względem długości ścieżek rowerowych w 2018 roku, znalazło się na 10. miejscu wśród województw. 

Rzeszów

Cztery nowe kierunki wakacyjne z lotniska w Jasionce

RZESZÓW. Oferty są już dostępne w systemach rezerwacyjnych.

Rzeszów

Asseco Resovia przegrywa w Gdańsku

RZESZÓW. MVP spotkania został Paweł Halaba.

Reklama