Rzeszów - Piątek, 03.04.2026
Reklama

Rośnie gigant mieszkaniowo-usługowy przy rondzie Pobitno [ZDJĘCIA]

Dodano: 25.03.2026 r. / Redakcja

Budowa kompleksu Lwowska 33 przy rondzie Pobitno w Rzeszowie, fot. ViC / RESinet.pl
Budowa kompleksu Lwowska 33 przy rondzie Pobitno w Rzeszowie, fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia powstaje nowoczesny wieżowiec mieszkaniowo-biurowy „Lwowska 33”. Inwestycja realizowana jest tuż przy rondzie Pobitno i będzie stanowić jedną z architektonicznych dominant tej części miasta. Zobaczcie najnowsze zdjęcia z placu budowy (pod artykułem).

W ramach projektu powstanie 17-kondygnacyjny budynek mieszkalny z 214 mieszkaniami oraz towarzyszący mu budynek biurowy. Na parterach zaplanowano 5 lokali usługowych, a w części biurowej dodatkowo 14 usługowo-handlowych (gastronomia, drobny handel, biura).

Mieszkańcy obiektu będą mieli do dyspozycji około 220 miejsc parkingowych zlokalizowanych w trzech lokalach garażowych z oddzielnymi wjazdami.

Reklama

Projekt zakłada również powstanie wewnętrznego dziedzińca z zielenią i przestrzenią rekreacyjną, a także zielonych tarasów na wyższych kondygnacjach. Na najwyższych piętrach zaplanowano przestronne apartamenty z dużymi tarasami. Całość ma wyróżniać się nowoczesną architekturą i stać się charakterystycznym punktem tej części miasta.

Wykonawcą inwestycji jest BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. Roboty budowlane mają zakończyć się we wrześniu 2027 roku.

Poniżej kilka świeżych zdjęć z budowy. Pełną fotorelację znajdziecie w dziale ZDJĘCIA

.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowa struktura Urzędu Miasta Rzeszowa. Ratusz szuka pracowników

RZESZÓW. 1 stycznia 2022 r. nastąpi reorganizacja struktury Urzędu Miasta Rzeszowa. Ogłoszono już konkursy na nowe stanowiska.

Rzeszów

Rzeszowscy drogowcy przygotowani na zimę

RZESZÓW. Kilkadziesiąt pługów i posypywarek jest gotowych, aby zadbać o zimowe utrzymanie dróg i chodników w Rzeszowie. Przygotowano też dwa tysiące ton soli i tysiąc ton piasku.

Rzeszów

Pomnik płk. Cieplińskiego odsłonięty

RZESZÓW. W ub. sobotę, w dniu urodzin płk Łukasza Cieplińskiego, odsłonięto jego popiersie. Pomnik stanął na terenie dowództwa 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej przy ul. Lwowskiej 4.

Rzeszów

Zatrzymani za kradzieże w drogerii

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o kradzieże w jednej z rzeszowskich drogerii. 

Rzeszów

Na os. Pobitno trwa budowa nowoczesnego zbiornika na wodę pitną

RZESZÓW. MPWiK buduje nowoczesny zbiornik wody pitnej przy ulicy Morgowej na osiedlu Pobitno. Inwestycja ma być gotowa w sierpniu 2022 r.

Rzeszów

Na łączniku ulic Kopisto i Wierzbowej układają już asfalt

RZESZÓW. Jeżeli pogoda dopisze, do końca przyszłego tygodnia, drogowcy powinni zakończyć układanie asfaltu na budowanym łączniku ulic Kopisto i Wierzbowej.

Rzeszów

Aquapark w Rzeszowie. Zakończyły się konsultacje rynkowe

RZESZÓW. 13 firm wzięło udział w konsultacjach rynkowych dotyczących budowy aquaparku w Rzeszowie. Decyzja o lokalizacji inwestycji ma zapaść jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Zatrzymani za kradzież "na kolec"

RZESZÓW. Dwóch obywateli Gruzji usłyszało zarzut kradzieży pieniędzy. Mężczyźni działali tzw. metodą "na kolec", przecinając oponę w samochodzie pokrzywdzonego.

Reklama