Rzeszów - Poniedziałek, 22.06.2026
Reklama

Rozpoczęto kolejny etap modernizacji hipermarketu E. Leclerc

Dodano: 27.05.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Hipermarket E.Leclerc w Rzeszowie wszedł w drugą fazę modernizacji swojego obiektu. W październiku 2018 roku zakończono przebudowę wnętrza sklepu, a teraz rozpoczęto prace nad wprowadzeniem udoskonaleń w pasażu oraz galerii handlowej.
 

W ubiegłym roku rzeszowski hipermarket rozpoczął proces zmian, odpowiadający na potrzeby klientów. W ramach modernizacji, w przestrzeni sklepu odnowiono sześć działów. Wprowadzono także bardziej przyjazne środowisku nowoczesne urządzenia chłodnicze CO2 oraz nową technologię nawilżania w dziale „Owoce i Warzywa”. Znacznie poszerzono także asortyment m.in. o nowe pozycje z segmentu zdrowej żywności. W drugiej połowie maja br. rozpoczęto drugi etap przebudowy, która obejmie pasaż oraz galerię handlową należące do E.Leclerc Rzeszów.
 
Jednym z głównych działań będzie, wynikające z dużego zainteresowania klientów, poszerzenie strefy Food Court. Zmodernizowane zostaną również butiki znajdujące się w galerii handlowej E.Leclerc. Przebudowane zostaną także  toalety oraz nastąpi wymiana płytek i oświetlenia w całym pasażu i galerii. Zakończenie prac planowane jest na sierpień br.
 
Reklama
– Dzięki pierwszemu etapowi przebudowy, chcieliśmy zapewnić naszym klientom jeszcze wyższą jakość produktów. Druga faza ma unowocześnić najbliższe otoczenie sklepu i podnieść komfort pobytu w naszej galerii. Jestem pewien, że kolejny etap modernizacji spotka się z równie dobrym przyjęciem klientów – mówi Denis Louis, prezes E.Leclerc w Rzeszowie.
 
E.Leclerc Rzeszów wspólnie z sąsiadującym CH Plaza równolegle realizują projekt ułatwiający klientom przemieszczanie się między obiektami. W ramach inwestycji powstaje specjalne przejście usprawniające komunikację. Zakończenie jego budowy również planowane jest na sierpień.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W sobotę opóźnienia trzech linii MPK

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Rzeszowie w najbliższą sobotę będzie prowadziło prace remontowe przy skrzyżowaniu ulic Siemińskiego oraz Trembeckiego.

Rzeszów

Zderzenie 4 samochodów na al. Armii Krajowej. Dwie osoby w szpitalu

RZESZÓW. Do groźnego wypadku doszło wczoraj wieczorem na al. Armii Krajowej. Zderzyły się tam cztery samochody. Dwie osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Rzeszów

Nowy sezon Fontanny Multimedialnej. Znamy harmonogram pokazów specjalnych

RZESZÓW. Fontanna Multimedialna to wyjątkowa atrakcja dla mieszkańców Rzeszowa i turystów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się sobotnie pokazy specjalne. Na ten sezon zaplanowano łącznie dziesięć multimedialnych wieczorów. Pierwszy z nich odbędzie się 16...

Rzeszów

Ekrany akustyczne przy ul. Rzecha nie do poznania. Zmieniły się w galerię street artu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Rzeszowskie ekrany akustyczne przy ul. Rzecha przeszły spektakularną metamorfozę. Zielona, dotąd mało atrakcyjna przestrzeń zamieniła się w jedną z największych galerii street artu w mieście. To efekt festiwalu sztuki ulicznej CANS...

Rzeszów

Utrudnienia na S19 niedaleko Sokołowa Małopolskiego. Ciężarówka blokuje drogę

RZESZÓW. Na odcinku drogi ekspresowej S19 W. Łowisko - W. Sokołów Małopolski Północ doszło do awarii samochodu ciężarowego. Występują utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Ponad 2,8 mln zł na modernizację rzeszowskich przychodni

RZESZÓW. Trzy rzeszowskie przychodnie specjalistyczne przy ul. Hetmańskiej, Lubelskiej i Hoffmanowej zostaną zmodernizowane z myślą o osobach starszych i z niepełnosprawnościami. Zmiany zostaną wprowadzone w ramach projektu “Zapewnienie dostępności w SP ZOZ...

Rzeszów

Poranna akcja policji na ulicach Rzeszowa i powiatu. Skontrolowano ponad 2200 kierowców

RZESZÓW. Dziś, od wczesnych godzin porannych rzeszowski policjanci prowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy Poranek”. Mundurowi sprawdzali, czy kierowcy są trzeźwi. Skontrolowano ponad 2200 osób. Cztery z nich prowadziły pojazd w stanie nietrzeźwości,...

Rzeszów

PKS w Rzeszowie ma nowe autobusy - pierwsze takie w Polsce

RZESZÓW. Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Rzeszowie S.A. odebrało 10 nowych niskoemisyjnych autobusów z napędem CNG - Scania Fencer F6 w Polsce. Autobusy będą wykorzystywane przez PKS w codziennej obsłudze przewozów. To pierwsze...

Reklama