Rzeszów - Czwartek, 25.06.2026
Reklama

Rozpoczęto kolejny etap modernizacji hipermarketu E. Leclerc

Dodano: 27.05.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Hipermarket E.Leclerc w Rzeszowie wszedł w drugą fazę modernizacji swojego obiektu. W październiku 2018 roku zakończono przebudowę wnętrza sklepu, a teraz rozpoczęto prace nad wprowadzeniem udoskonaleń w pasażu oraz galerii handlowej.
 

W ubiegłym roku rzeszowski hipermarket rozpoczął proces zmian, odpowiadający na potrzeby klientów. W ramach modernizacji, w przestrzeni sklepu odnowiono sześć działów. Wprowadzono także bardziej przyjazne środowisku nowoczesne urządzenia chłodnicze CO2 oraz nową technologię nawilżania w dziale „Owoce i Warzywa”. Znacznie poszerzono także asortyment m.in. o nowe pozycje z segmentu zdrowej żywności. W drugiej połowie maja br. rozpoczęto drugi etap przebudowy, która obejmie pasaż oraz galerię handlową należące do E.Leclerc Rzeszów.
 
Jednym z głównych działań będzie, wynikające z dużego zainteresowania klientów, poszerzenie strefy Food Court. Zmodernizowane zostaną również butiki znajdujące się w galerii handlowej E.Leclerc. Przebudowane zostaną także  toalety oraz nastąpi wymiana płytek i oświetlenia w całym pasażu i galerii. Zakończenie prac planowane jest na sierpień br.
 
Reklama
– Dzięki pierwszemu etapowi przebudowy, chcieliśmy zapewnić naszym klientom jeszcze wyższą jakość produktów. Druga faza ma unowocześnić najbliższe otoczenie sklepu i podnieść komfort pobytu w naszej galerii. Jestem pewien, że kolejny etap modernizacji spotka się z równie dobrym przyjęciem klientów – mówi Denis Louis, prezes E.Leclerc w Rzeszowie.
 
E.Leclerc Rzeszów wspólnie z sąsiadującym CH Plaza równolegle realizują projekt ułatwiający klientom przemieszczanie się między obiektami. W ramach inwestycji powstaje specjalne przejście usprawniające komunikację. Zakończenie jego budowy również planowane jest na sierpień.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kluczowe inwestycje lotniska w Jasionce. Wybrano nadzór inwestorski

RZESZÓW/JASIONKA. Firma Safege będzie nadzorować dwie kluczowe inwestycje lotniska w Jasionce: budowę II etapu równoległej drogi kołowania oraz przebudowę I etapu drogi startowej. Zadanie jest współfinansowane przez Unię Europejską.

Rzeszów

Prace serwisowe w rzeszowskim Centrum Obsługi Strefy Płatnego Parkowania

RZESZÓW. W piątek, 25 lipca w godzinach porannych, w związku z aktualizacją systemów informatycznych, Centrum Obsługi Strefy Płatnego Parkowania przy ul. ks. J. Jałowego 23A będzie tymczasowo nieczynne. Prace serwisowe potrwają od...

Rzeszów

Trwa betonowanie lewej nitki estakady na Wisłokostradzie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W poniedziałek rozpoczęła się potężna operacja na budowie Wisłokostrady. Chodzi betonowanie lewej nitki estakady. Prace prowadzone są w trybie ciągłym przez dwie brygady liczące po 40 osób. Potrwają aż 80 godzin.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Chwilowe utrudnienia w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Na jednym z rzeszowskich rond w centrum miasta przez 2 dni realizowane będą roboty drogowe. Mogą występować czasowe utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Czasowe utrudnienia dla wypoczywających na rzeszowskich Bulwarach. Wzdłuż brzegów Wisłoka przejdą kibice

RZESZÓW. W najbliższy piątek w Rzeszowie odbędzie się mecz Stali Rzeszów ze Śląskiem Wrocław. Kibice drużyny gości przejdą w asyście policji z dworca PKP na Stadion Miejski m.in. wzdłuż brzegów Wisłoka. Mogą...

Rzeszów

4 wypadki, 5 osób rannych – rzeszowscy policjanci podsumowali weekend na drogach

RZESZÓW. 4 wypadki, 5 osób rannych, 25 kolizji, 4 nietrzeźwych kierowców – tak wygląda bilans minionego weekendu na drogach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Wjechał schodami na zamknięty parking Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego

RZESZÓW. Do nietypowej sytuacji doszło w weekend w centrum Rzeszowa. Kierujący hyundaiem, mieszkaniec Leżajska, wjechał na parking Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego… schodami od strony al. Piłsudskiego. Okazało się, że powodem była nawigacja.

Rzeszów

Budowa nowej stacji paliw w Rzeszowie na finiszu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Przy al. Armii Krajowej, w pobliżu skrzyżowania z al. Krzyżanowskiego, powstaje nowa stacja paliw Orlen. Inwestycja jest na końcowym etapie realizacji. Otwarcie zaplanowano na przełomie lipca i sierpnia.

Reklama