Rzeszów - Czwartek, 28.08.2025
Reklama

Rusza przebudowa CH Plaza Rzeszów. Będą nowe sklepy i lepsze połączenie z E. Leclerc

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W ciągu najbliższych kilku miesięcy w CH Plaza Rzeszów będzie lepsze połączenie z sąsiadującym hipermarketem E. Leclerc. Ponadto zaplanowano otwarcia nowego salonu CCC, nowej drogerii Hebe, dużego sklepu zoologicznego MaxiZoo, a także istniejącej od lat Cukierni Mikołaj w całkowicie nowej odsłonie. Przebudowa Centrum rozpocznie się już w maju.

Rzeszowska Plaza 2 lata temu przeszła gruntowną przebudowę i modernizację przestrzeni handlowo-usługowej, co pozwoliło m.in. na otwarcie sklepu Decathlon. Teraz CH Plaza Rzeszów rozpoczyna kolejny etap dostosowywania się do ciągle zmieniających się potrzeb klientów.

Jak tłumaczy Richard Keen, Managing Director w KeenProperty Management zarządzającym CH Plaza Rzeszów: „Nasi klienci bardzo dobrze przyjęli wcześniejsze przebudowy Centrum. Cały czas pojawiały się jednak nowe sugestie, m.in. propozycja przebudowy ciągów komunikacyjnych, która ułatwiłaby poruszanie się między obiektami Centrum Handlowego i Hipermarketu. Dlatego w najbliższym czasie rozpoczniemy prace przy budowie nowego korytarza, który usprawni komunikację z połączonym z rzeszowską Plazą hipermarketem E. Leclerc. Znajdzie się on w pobliżu atrium naszego Centrum Handlowego i stworzy jeden duży obiekt handlowy”.

Dodajmy, że budowa łącznika rozpocznie się na początku maja i potrwa do sierpnia 2019 r.: „Będziemy starać się wykonywać wszystkie prace tak, aby były, jak najmniej uciążliwe dla naszych klientów. Pod koniec wakacji CH Plaza Rzeszów zaprezentuje się w nowej odsłonie jako nowoczesny obiekt dostosowany do potrzeb nowych najemców i naszych klientów” – tłumaczy Richard Keen.
Reklama
Dzięki przebudowie CH Plaza Rzeszów zyska nową powierzchnię dla kolejnych najemców: „Pod koniec 2018 roku podpisaliśmy pięcioletnią umowę z siecią drogerii Hebe. Hebe zajmie powierzchnie 310 mkw na parterze, w przestrzeni, która zostanie przearanżowana w nowy, znacznie wygodniejszy dla Klientów łącznik pomiędzy rzeszowską Plazą, a hipermarketem w E. Leclerc. W tym miejscu otwarta zostanie także nowa kawiarnia, która zajmie powierzchnię ponad 54 mkw” – Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Dodaje, że to nie koniec zmian, jakie zaplanowano dla klientów CH Plaza Rzeszów: „Podpisaliśmy także nową umowę z siecią salonów obuwniczych CCC. Umowa dotyczy relokacji salonu CCC z pierwszego piętra na parter i dwukrotnego powiększenia jego powierzchni z 430 mkw do 907 mkw. Będzie to jeden z najnowocześniejszych, flagowych salonów CCC na Podkarpaciu pokazujący kierunek rozwoju tej firmy” – mówi Radosław Jamrozik.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci zatrzymali trzech pijanych kierowców. Rekordzista miał ponad 2,6 promila

RZESZÓW. W miniony weekend rzeszowscy policjanci wyeliminowali z ruchu trzech pijanych kierowców. Niechlubny rekordzista miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie.

Rzeszów

Dwukrotnie taniej, równie jasno. Rzeszów wymienia oświetlenie na LED-owe

RZESZÓW. Ponad połowa lamp oświetlających ulice Rzeszowa należących do miasta jest już oparta na technologii LED.

Rzeszów

Półmaraton Rzeszowski. Utrudnienia w ruchu i objazdy autobusów

RZESZÓW. rasa biegu będzie prowadzić ulicami miasta oraz Bulwarami nad Wisłokiem. Niektóre drogi zostaną częściowo lub całkowicie wyłączone z ruchu. Autobusy komunikacji miejskiej pojadą objazdami.

Rzeszów

Podkarpackie Centrum Nauki "Łukasiewicz" od 31 marca dostępne dla zwiedzających

RZESZÓW. Od najbliższego piątku, 31 marca 2023 r. będzie można już regularnie odwiedzać Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce. 

Rzeszów

Dodatkowe miesiące dla Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki w Rzeszowie

RZESZÓW. Ministerstwo Sportu i Turystyki zaakceptowało propozycję władz Rzeszowa i zgodziło się na dłuższy o dziewięć miesięcy termin realizacji Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki. Wydłużony termin to szansa na większą liczbę firm, które...

Rzeszów

Zderzenie trzech samochodów w Trzebownisku

RZESZÓW. Wszystkie pojazdy biorące udział w kolizji wylądowały w rowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Rzeszów

16. PKO Półmaraton Rzeszowski już w tą niedzielę. Pobiegną również osoby z niepełnosprawnościami [TRASA]

RZESZÓW. Ponad 1700 zawodników weźmie udział w szesnastej edycji PKO Półmaratonu Rzeszowskiego.

Rzeszów

Poranny wypadek na A4. Jedna osoba w szpitalu

RZESZÓW. Dziś rano na autostradzie A4 doszło do zderzenia dwóch samochodów – busa i osobowej toyoty. Kierowca osóbki został przewieziony do szpitala.  

Reklama