Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

Ruszają miejskie fontanny

Dodano: 02.05.2021 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. W Rzeszowie rozpoczął się sezon fontannowy. Jako pierwszą uruchomiono fontannę na skwerze im. Kazimierza Górskiego, w pobliżu ratusza.

Sezon fontannowy zwyczajowo w Rzeszowie rozpoczyna się przed długim majowym weekendem. W czwartek Zarząd Zieleni Miejskiej uruchomił fontannę na skwerze im. Górskiego. W dalszej kolejności zaplanowano uruchomienie  dwóch fontann znajdujących się w Ogrodzie Miejskim im. Solidarności przy ul. Dąbrowskiego, fontanny przed Instytutem Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego (także ul. Dąbrowskiego) oraz fontanny mokrej (sąsiadującej z multimedialną – rejon al. Lubomirskich).

Po długim majowym weekendzie wystartują fontanny znajdujące się w Parku Jedności Polonii z Macierzą (przy al. Cieplińskiego) oraz w Parku Papieskim.

Fontanna multimedialna na razie pozostanie nieczynna.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Burze z gradem w Rzeszowie. Jest ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia

RZESZÓW, PODKARPACIE. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 30 mm do 50 mm, lokalnie do 60 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h.

Rzeszów

Na ul. Szopena toyota uderzyła w drzewo

Jak wstępnie ustaliła Policja, do wypadku doszło około godz. 10:36.

Rzeszów

Niewykluczone, że na Al. Sikorskiego pojawi się kolejna sygnalizacja świetlna

RZESZÓW. Miejski Zarząd Dróg w sprawie wystąpi do Komendy Miejskiej Policji.

Rzeszów

30 lipca Wojewódzkie Obchody Święta Policji. Będą utrudnienia w ruchu na Placu Farnym

RZESZÓW. Utrudnienia na Placu Farnym rozpoczną się już 29 lipca.

Rzeszów

Generał Henryk Moskwa oficjalnie przywitany w Rzeszowie

RZESZÓW. Przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie odbyła się uroczystość przywitania nadinspektora Henryka Moskwy.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje UrbanLab. Zajmą się innowacjami odpowiadającymi na potrzeby mieszkańców

RZESZÓW. Konrad Fijołek: „Chcielibyśmy wakacje poświęcić na przygotowanie siedziby, a w końcowej części wakacji dokonać już uroczystego otwarcia".

Rzeszów

Czternastu nowych policjantów złożyło ślubowanie

RZESZÓW. W auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, czternastu nowo przyjętych policjantów złożyło ślubowanie.

Reklama