Rzeszów - Poniedziałek, 01.09.2025
Reklama

Ruszyła II tura rekrutacji w WSPiA

Dodano:

fot. WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
fot. WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
RZESZÓW. 20 lipca 2020 r. w WSPiA rozpoczęła się II tura rekrutacji kandydatów na studia w roku akademickim 2020/2021. Na przyszłych studentów uczelnia czeka, aż do 5 września 2020 r. W tym czasie podania o przyjęcie na studia mogą składać m.in. tegoroczni maturzyści, czekający na wyniki egzaminu dojrzałości. 

4 kierunki, ponad 20 specjalności

W tym roku w ofercie WSPiA znalazły się 4 bardzo dobrze przygotowane kierunki studiów, ponad 20 specjalności i nowoczesne systemy przekazywania i sprawdzania wiedzy. Uczelnia stawia także na przekazywanie jeszcze większej ilości wiedzy praktycznej. Kandydaci mogą wybrać następujące kierunki: „administracja”, „bezpieczeństwo wewnętrzne”, „prawo” oraz „zarządzanie”. 

Rekrutacja elektroniczna

W związku z panedmia rekrutacja prowadzona jest on-line. Kandydat loguje się elektronicznie poprzez nowoczesny system e-rekrutacji WSPiA. Uzupełnia wszystkie wymagane dane, załącza odpowiednie dokumenty oraz dokonuje wyboru kierunku studiów. Zgłoszenie jest sprawdzane przez pracowników działu „Rekrutacja”, którzy w razie potrzeby kontaktują się z kandydatem w celu uzupełnienia brakujących danych. Istnieje możliwość złożenia dokumentów przez kandydata fizycznie. W tym celu można kontaktować się telefonicznie z naszymi pracownikami.
Reklama
Terminy rekrutacji

Rekrutacja kandydatów na studia w roku akademickim 2020/2021 podzielona została na trzy tury. Terminy zostały zaplanowane tak, aby zarówno maturzyści, jak i absolwenci studiów I stopnia mogli spokojnie złożyć wszystkie wymagane dokumenty. 

• W II turze na kandydatów czekamy od 20 lipca do 5 września. 
• III tura podzielona została na dwie części. Rozpocznie się 7 września i potrwa dla kandydatów na studia I stopnia do 9 października, a dla osób chcących rozpocząć studia II stopnia do 17 października.

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa to pierwsza i najstarsza niepubliczna uczelnia na Podkarpaciu. W tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia działalności. Przez ten czas mury uczelni opuściło ponad 50 tys. absolwentów, a uczelni cały czas rozwijała i wzmacniała prowadzone kierunki. Daje to kandydatom gwarancję zdobywania specjalistycznej wiedzy na najwyższym poziomie oraz pracy z wybitnymi naukowcami współpracującymi z WSPiA Rzeszowską Szkołą Wyższą.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 17 867 04 80, 17 867 04 81, 514 194 892 oraz na stronie dla kandydatów na studia (http://www.wspia.eu/dla-kandydata/oferta-edukacyjna).



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Filie RDK przyjmujące dary będą zamknięte w niedziele

RZESZÓW. Wszystkie filie RDK, do których można przynosić dary dla uchodźców nie będą czynne w niedziele.

Rzeszów

Otwarto nową drogę łączącą ulice Kopisto i Wierzbową

​RZESZÓW. W końcu udało się otworzyć nową drogą, która połączyła ul. Kopisto z ul. Wierzbową. Nowy łącznik nosi nazwę Podwisłocze.

Rzeszów

Kolizja na rondzie im. Rodziny Ulmów. Sprawca był pijany

RZESZÓW. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 46-letni kierowca, który spowodował kolizję na rondzie im. Rodziny Ulmów. Dodatkowo mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów.

Rzeszów

Rzeszowska elektrociepłownia rozpoczęła budowę kotłowni gazowej

RZESZÓW. W przyszłym roku rzeszowska elektrociepłownia zyska nowoczesną kotłownię gazową. Dzięki tej inwestycji, możliwa będzie całkowita rezygnacja z wykorzystania węgla jako paliwa.

Rzeszów

Plaza organizuje zbiórkę dla kobiet z Ukrainy

RZESZÓW. 8 marca 2022 r. z okazji Dnia Kobiet CH Plaza przeprowadzi zbiórkę dla kobiet z Ukrainy pod hasłem „Kobietom w potrzebie”. Zbierane będą środki higieniczne, kosmetyki, bielizna i wygodna odzież.

Rzeszów

W Full Markecie powstał punkt noclegowy dla uchodźców z Ukrainy

RZESZÓW. W budynku Full Marketu przy ul. Rejtana 53 przygotowano ppnad 500 miejsc noclegowych dla uchodźców z Ukrainy.

Rzeszów

WSIiZ uruchamia świetlicę dla dzieci i ich opiekunów z Ukrainy

RZESZÓW. Uczelnia chce zapewnić uchodźcom trochę spokoju i odpoczynku.

Rzeszów

Kolejny krok w kierunku budowy aquaparku w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na opracowanie studium wykonalności dla budowy parku wodnego w Rzeszowie. Będzie ono zawierało m.in. analizy dotyczące kosztów, technologii budowy oraz funkcji aquaparku.

Reklama