Rzeszów - Sobota, 01.08.2026
Reklama

Ruszyły loty z Rzeszowa do Maroka

Dodano: 28.04.2025 r. / Redakcja

fot. Adobe Stock / Pixabay
fot. Adobe Stock / Pixabay

RZESZÓW/JASIONKA. W piątek spod rzeszowskiego lotniska, z kompletem pasażerów, wystartował pierwszy samolot do popularnego kurortu w południowym Maroku, Agadiru.

– To dla nas wyjątkowy moment. Agadir to zupełnie nowy kierunek w naszej siatce połączeń i odpowiedź na rosnące zainteresowanie pasażerów egzotycznymi wakacjami. Cieszymy się, że możemy wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi oferować podróżnym jeszcze większy wybór wakacyjnych destynacji – powiedział Adam Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów–Jasionka im. Rodziny Ulmów.

Loty do Agadiru odbywają się raz w tyodniu, w każdy piątek. Połączenie realizowane jest we współpracy z touroperatorem Rainbow oraz TUI Poland. Lot trwa około 4 godzin i 30 minut.

Agadir słynie z szerokich, piaszczystych plaż, słonecznej pogody przez cały rok i bogatej oferty hotelowej. To idealne miejsce na wypoczynek zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i miłośników aktywnego zwiedzania. W ramach oferty touroperatorów turyści będą mieli możliwość skorzystania z wycieczek do najważniejszych atrakcji południowego Maroka: legendarnego Marrakeszu, urokliwej Essaouiry nad Atlantykiem, majestatycznych gór Atlas i pustynnych krajobrazów Sahary oraz tradycyjnych berberyjskich wiosek.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowe wiaty przystankowe i zatoczki w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto wybrało firmę, która przebuduje zatoczki autobusowe w Rzeszowie i postawi nowe wiaty. Koszt inwestycji to 8,9 mln zł.

Rzeszów

Miasto rozdaje mieszkańcom maseczki

RZESZÓW. Ponad 800 tys, jednorazowych maseczek trafi do mieszkańców Rzeszowa. Pierwsza partia, 381 tys. sztuk, już dotarła.  Ich rozwiezieniem zajęli się strażacy z jednostek OSP. Maseczki pochodzą z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

Rzeszów

Kradł rowery na Nowym Mieście i na Drabiniance. 46-latek w rękach Policji

RZESZÓW. 46-mieszkaniec Rzeszowa został zatrzymany przez Policję, w związku z podejrzeniem o kradzieże rowerów na terenie osiedli Drabinianka i Nowe Miasto. Mężczyzna przyznał się do ich kradzieży i  usłyszał już pierwsze zarzuty.

Rzeszów

Apel Urzędu Miasta do mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa apeluje o załatwianie spraw telefonicznie lub przez internet.

Rzeszów

Stacja Rzeszów Główny z nowoczesnym systemem informacji i monitoringiem

RZESZÓW. Polskie Linie Kolejowe wprowadzą nowoczesny system informacji pasażerskiej oraz system monitoringu na stacji Rzeszów Główny. Obydwa systemy w pełni zaczną funkcjonować w przyszłym roku.

Rzeszów

Dodatkowy termin przyjmowania odpadów w PSZOK-ach

RZESZOW. Odpady do PSZOK-ów przy ul. Ciepłowniczej i przy al. Sikorskiego będą przyjmowane cztery razy w tygodniu.

Rzeszów

Na prawym brzegu Wisłoka powstanie duży park? W kwietniu konkurs na projekt

RZESZÓW. Nowa, miejska przestrzeń do wypoczynku miałaby powstać na obszarze o powierzchni 10 hektarów.

Rzeszów

Pędził 107 km/h na ul. Myśliwskiej. Nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać

RZESZÓW. 24-letni kierowca z sądowym zakazem kierowania pojazdami, w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. W trakcie ucieczki porzucił samochód i zaczął uciekać pieszo. Został zatrzymany, a o jego...

Reklama