Rzeszów - Czwartek, 02.10.2025
Reklama

Ryanair ogłosił zimowy rozkład lotów z Jasionki. 8 tras, w tym Alicante zimą i nowy kierunek

Dodano: 26.09.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe Ryanair
fot. Materiały prasowe Ryanair

RZESZÓW/JASIONKA. Ryanair ogłosił swój zimowy rozkład lotów z podrzeszowskiego lotniska. W ofercie znalazło się 8 tras, w tym zimowe połączenie do Alicante oraz nowość – Edynburg. Zwiększy się również liczba lotów do Londynu-Luton.

– Z ogromną satysfakcją ogłaszamy nasz zimowy rozkład lotów z Rzeszowa, który przynosi aż dwie ekscytujące nowości: Edynburg, stolicę Szkocji, oraz Alicante, które po raz pierwszy pozostanie w siatce połączeń również zimą. Wraz ze zwiększeniem liczby lotów do Londynu oferujemy mieszkańcom Podkarpacia jeszcze więcej możliwości podróży – od urokliwych miast Wielkiej Brytanii, przez słoneczną Hiszpanię, aż po najpopularniejsze kierunki w Europie. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka to dla nas ważny partner, a dzisiejsze ogłoszenie pokazuje, że Ryanair konsekwentnie rozwija działalność i inwestuje w region – przekazała Alicja Wójcik-Gołębiowska, Head of Comms Ryanair na region CEE & Baltics.

– Aby uczcić ogłoszenie nowego rozkładu, uruchamiamy specjalną promocję – loty na trasach z Rzeszowa już od 119 zł, na podróże do 18 grudnia. Bilety w tej wyjątkowej cenie będą dostępne do 9 października na stronie ryanair.com lub do wyczerpania oferty. To doskonała okazja, aby zaplanować swoją jesienno-zimową podróż już teraz – dodała Alicja Wójcik-Gołębiowska.

Reklama

W sezonie zimowym pasażerowie będą mogli skorzystać z 8 tras, w tym ekscytującej nowości – połączenia do Edynburga. Po raz pierwszy zimą dostępne będą także loty do słonecznego Alicante, a na trasie do Londynu-Luton Ryanair zwiększy częstotliwość połączeń.

Nowa trasa do Edynburga będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu. Stolica Szkocji, znana z imponującego zamku, festiwali artystycznych i urokliwych uliczek Royal Mile, od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem wśród polskich turystów. Z kolei loty do Alicante pozwolą pasażerom z Podkarpacia cieszyć się słoneczną pogodą i hiszpańskim klimatem przez cały rok.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Arkadiusz Andrejkow stworzył mural na budynku OKL Prz w Jasionce

JASIONKA. Mural ma przypominać o lokalnych lotniczych tradycjach, popularyzować lotnictwo i inspirować przyszłych adeptów pilotażu do studiowania.

Rzeszów

W sobotę zbiórka krwi dla potrzebujących

RZESZÓW. W centrum handlowym Plaza obędzie się kolejna akcja honorowego krwiodawstwa.

Rzeszów

Nowy żłobek powstanie na os. Wilkowyja

RZESZÓW. Radni zabezpieczyli pierwsze środki na budowę nowego żłobka na osiedlu Wilkowyja. Ma powstać do 2022 roku.

Rzeszów

Kierowco! Remont ul. Lisa-Kuli rozpoczęty [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Utrudnień należy się spodziewać do końca sierpnia. Remontowana droga będzie miała całkowicie nową nawierzchnię.

Rzeszów

Z Rzeszowa wyruszyła piesza pielgrzymka na Jasną Górę

RZESZÓW. „Niewiasto Eucharystii ucz świętowania” – to hasło tegorocznej pielgrzymki z Rzeszowa do Częstochowy, która ze względu na pandemię odbywa się w zmienionej formie.

Rzeszów

Rusza budowa Podkarpackiego Centrum Nauki

RZESZÓW. Dziś symbolicznie wbito łopatę pod budowę Podkarpackiego Centrum Nauki „Łukasiewicz”. Inwestycja o wartości ponad 90 mln zł ma być gotowa w połowie 2022 roku.

Rzeszów

29. Rajd Rzeszowski. Utrudnienia w ruchu, zamknięte ulice, objazdy autobusów

RZESZÓW. W czwartek rusza MARMA 29. Rajd Rzeszowski. Zawody odbędą się na ulicach Rzeszowa i powiatów: rzeszowskiego, strzyżowskiego i ropczycko-sędziszowskiego. 

Rzeszów

Kto wybuduje żłobek i przedszkole na os. Budziwój?

RZESZÓW. Władze miasta ogłosiły drugi przetarg na budowę żłobka i przedszkola na os. Budziwój. Poprzedni przetarg okazał się nieuważny ze względu na błędy formalne i za wysokie oferty wykonawców.

Reklama