Rzeszów - Wtorek, 17.02.2026
Reklama

Ryanair ogłosił zimowy rozkład lotów z Jasionki. 8 tras, w tym Alicante zimą i nowy kierunek

Dodano: 26.09.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe Ryanair
fot. Materiały prasowe Ryanair

RZESZÓW/JASIONKA. Ryanair ogłosił swój zimowy rozkład lotów z podrzeszowskiego lotniska. W ofercie znalazło się 8 tras, w tym zimowe połączenie do Alicante oraz nowość – Edynburg. Zwiększy się również liczba lotów do Londynu-Luton.

– Z ogromną satysfakcją ogłaszamy nasz zimowy rozkład lotów z Rzeszowa, który przynosi aż dwie ekscytujące nowości: Edynburg, stolicę Szkocji, oraz Alicante, które po raz pierwszy pozostanie w siatce połączeń również zimą. Wraz ze zwiększeniem liczby lotów do Londynu oferujemy mieszkańcom Podkarpacia jeszcze więcej możliwości podróży – od urokliwych miast Wielkiej Brytanii, przez słoneczną Hiszpanię, aż po najpopularniejsze kierunki w Europie. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka to dla nas ważny partner, a dzisiejsze ogłoszenie pokazuje, że Ryanair konsekwentnie rozwija działalność i inwestuje w region – przekazała Alicja Wójcik-Gołębiowska, Head of Comms Ryanair na region CEE & Baltics.

– Aby uczcić ogłoszenie nowego rozkładu, uruchamiamy specjalną promocję – loty na trasach z Rzeszowa już od 119 zł, na podróże do 18 grudnia. Bilety w tej wyjątkowej cenie będą dostępne do 9 października na stronie ryanair.com lub do wyczerpania oferty. To doskonała okazja, aby zaplanować swoją jesienno-zimową podróż już teraz – dodała Alicja Wójcik-Gołębiowska.

Reklama

W sezonie zimowym pasażerowie będą mogli skorzystać z 8 tras, w tym ekscytującej nowości – połączenia do Edynburga. Po raz pierwszy zimą dostępne będą także loty do słonecznego Alicante, a na trasie do Londynu-Luton Ryanair zwiększy częstotliwość połączeń.

Nowa trasa do Edynburga będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu. Stolica Szkocji, znana z imponującego zamku, festiwali artystycznych i urokliwych uliczek Royal Mile, od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem wśród polskich turystów. Z kolei loty do Alicante pozwolą pasażerom z Podkarpacia cieszyć się słoneczną pogodą i hiszpańskim klimatem przez cały rok.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Miasto szykuje się do rozbudowy szkoły na os. Matysówka

RZESZÓW. Ruszył przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej na budowę zespołu szkolno-przedszkolnego na os. Matysówka.

Rzeszów

Wraca temat parkingu dla samochodów przewożących niebezpieczne odpady

RZESZÓW. Urząd Marszałkowski kieruje do ratusza pismo o wydanie opinii nt. umieszczenia parkingu dla samochodów przewożących odpady niebezpieczne na terenie MPGK.

Rzeszów

Jak spędzić ferie na sportowo w Rzeszowie?

RZESZÓW. 13 stycznia ruszają „Ferie na sportowo", zorganizowane przez Zespół Szkół Sportowych w Rzeszowie.

Rzeszów

Kursy komunikacji miejskiej podczas Święta Trzech Króli

RZESZÓW. Dnia 6 stycznia br. (poniedziałek) autobusy kursować będą według świątecznego rozkładu jazdy.

Rzeszów

Sprawcy oszust internetowych z zarzutami. Wyłudzali pieniądze w zamian za dokumenty, których nie dostarczali

RZESZÓW. Pokrzywdzeni dokonywali wpłat ustalonych sum pieniężnych na podane przez sprawców numery kont bankowych. Podejrzani wielokrotnie żądali dodatkowych wpłat.

Rzeszów

Orszak Trzech Króli 2020. Tegoroczną nowością będzie śpiewany scenariusz

RZESZÓW. Hasłem tegorocznego Orszaku Trzech Króli będą słowa kolędy: „Cuda, cuda ogłaszają”. 

Rzeszów

20 najchętniej czytanych artykułów na RESinet.pl w 2019 roku

RZESZÓW. Prezentujemy listę 20-stu najchętniej czytanych artykułów na naszym portalu w 2019 roku.

Rzeszów

Zaginął 22-letni Ukrainiec. Ostatnio mieszkał w Rzeszowie

RZESZÓW. Od 26 grudnia nikomu nie udało się z nim skontaktować.

Reklama