RZESZÓW. Rozpoczęły się jesienne nasadzenia drzew na terenie miasta. To głównie rodzime gatunki: dęby, lipy i brzozy.
Zgodnie z zapowiedzią prezydenta Konrada Fijołka, obecnie na terenie Rzeszowa sadzone są wysokie drzewa, o wysokości około czterech metrów i średnicy pnia średnio 30 cm.
Nasadzenia, na zlecenie Zarządu Zieleni Miejskiej, rozpoczęto się w poniedziałek i potrwają do najbliższego piątku. Łącznie posadzonych będzie 166 drzew. Dęby, lipy i brzozy pojawią się m.in. przy al. Lisa-Kuli, w rejonie ronda Dmowskiego i fontanny multimedialnej, przy ul. Bł. Karoliny oraz na osiedlu Krakowska Południe.
RZESZÓW. Ponad 120 osób wzięło udział w finale akcji „Rzeszów dla Bohaterów ‘39”, która zorganizowana została w rzeszowskich restauracjach na początku września br.
Jesienna edycja Targów Pracy będzie doskonałą okazją, by zapoznać się z ofertą prawie 60 pracodawców z różnych branż, złożyć dokumenty aplikacyjne czy odbyć rozmowę kwalifikacyjną.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz