Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

Rzeszów „bohaterem” anglojęzycznego programu [VIDEO]

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Ryan Socash poświęcił jeden ze swoich odcinków programu „Poland in Undiscovered” na zaprezentowanie najciekawszych miejsc stolicy innowacji.  

W ramach programu Undiscovered amerykański dziennikarz - Ryan Socash - przemierza Polskę i odwiedza jej najciekawsze zakątki, które pokazuje całemu światu na youtubowym kanale Poland In.

„Bohaterem” nowego odcinka Amerykanina stał się Rzeszów. W trakcie filmu Socash pokazuje m.in. Muzeum Techniki i Militariów, odwiedza rzeszowski Rynek oraz Podziemną Trasę Turystyczną.

Dotychczas w programie pokazano takie polskie miejscowości jak: Krynica Morska, Sopot, Poznań, Toruń, Gdynia, Zakopane, Warszawa, Sanok, Łowicz, Olsztyn, Malbork, Sandomierz, Krosno, Giżycko, Nowy Sącz, Przemyśl, Lublin, Kielce, Łódź, Wrocław, Wieliczka, Płock, Częstochowa, Kazimierz Dolny, oraz Bóbrka.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

To już pewne! W Rzeszowie odbędzie się Festiwal Kulinarny "Karpaty na widelcu"

RZESZÓW. W przyszłym roku w Rzeszowie odbędzie się, zapowiadany kilka miesięcy temu Festiwal Kulinarny "Karpaty na widelcu" pod patronatem Przezydenta MIasta Rzeszowa i Roberta Makłowicza.

Rzeszów

InternetBeta powraca do Kielnarowej! Trzynasta edycja wydarzenia już 15-17 września

RZESZÓW. Wszyscy głodni wiedzy i stęsknieni za podkarpackim klimatem, będą mogli spotkać się w dniach 15-17 września na żywo!

Rzeszów

Przez tydzień ul. Jagiellońska będzie deptakiem

RZESZÓW. Jak może wyglądać ul. Jagiellońska bez samochodów? - Pokażemy to mieszkańcom podczas  zbliżającego się Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.
 

Rzeszów

Tragedia w Dylągówce. 29-latek śmiertelnie przygnieciony przez traktor

DYLĄGÓWKA. Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę po południu w Dylągówce, w powiecie rzeszowskim. Podczas prac polowych, 29-letni mężczyzna został śmiertelnie przygnieciony przez traktor, którym kierował.

Rzeszów

W Rzeszowie rowerzyści będą mogli korzystać z buspasów

RZESZÓW. Komisja ds. Bezpieczeństwa i Organizacji Ruchu Drogowego pozytywnie zaopiniowała możliwość korzystania przez rowerzystów z buspasów w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje pijalnia czekolady M. Pelczara. "Prace są zaawansowane"

RZESZÓW. Jedną z atrakcji będzie największa w Polsce fontanna czekolady. Otwarcie zaplanowano na połowę października.

Rzeszów

W Rzeszowie rusza trzydniowy Street Food Festiwal

RZESZÓW. „Będzie to największy zlot FoodTrucków jaki zorganizowaliśmy dla Was do tej pory” – podkreślają organizatorzy wydarzenia.

Rzeszów

Centrum Minecraft w Rzeszowie już działa

RZESZÓW. W czwartek odbyła się oficjalna inauguracja Centrum Minecraft  w Rzeszowie. Miejsce, w którym popularna gra jest wykorzystywana jako platforma edukacyjna dla dzieci, powstało w budynku przy ul. Unii Lubelskiej 1.

Reklama