Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Rzeszów. Komunikacja miejska w okresie świątecznym

Dodano: 25.03.2024 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował, jak będą kursowały autobusy komunikacji miejskiej w okresie okołoświątecznym (od 28 marca do 2 kwietnia 2024 r oraz jak pojadą autobusy nocne po zmianie czasu.

W czwartek i w piątek (28, 29 marca) oraz we wtorek (2 kwietnia) kursy autobusów miejskich będą realizowane wg rozkładu jazdy w dzień roboczy wolny od nauki szkolnej (dzień roboczy pozaszkolny). W tych dniacg autobus linii nr 46 będzie kursował tylko do i od przystanku Słocińska pętla.

W sobotę, 30 marca br. autobusy pojadą wg sobotniego rozkładu jazdy. Z kolei niedzielę Wielkanocną i poniedziałek Wielkanocny będą kursowały jak w dni świąteczne.

Zmiana czasu, kursy linii nocnych

W związku ze zmianą czasu z zimowego na letni, w nocy z 30 na 31 marca 2024 r. zmianie ulegnie kursowanie linii nocnych N1 i N2. Szczegóły poniżej:
  • Linia N1 – przyjazd przystanek Dworzec PKP 03 o godz. 1.55 czasu zimowego zakończy kurs, odjazd przystanek Dworzec PKP 03 o godz. 3.00 czasu letniego w kierunku Obr. Poczty Gdańskiej.
  • Linia N2 – przyjazd przystanek Dworzec PKP 03 o godz. 1.59 czasu zimowego zakończy kurs, odjazd przystanek Dworzec PKP o godz. 3.00 czasu letniego w kierunku Słocińskiej.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Miasto przekaże kolejne środki na budowę Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. Ponad 5 mln zł wsparcia finansowego przekaże w tym roku miasto Rzeszów na budowę infrastruktury przystankowej w ramach Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej, przedsięwzięcia realizowanego przez Województwo Podkarpackie.   

Rzeszów

Będzie nowa ulica na osiedlu im. Franciszka Kotuli

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa nowej drogi, pomiędzy ulicą Błogosławionej Karoliny a Czudecką.

Rzeszów

Powołano Rzeszowską Radę Kobiet. W skład weszło 14 pań

RZESZÓW. 14 pań reprezentujących różne środowiska weszło w skład Rzeszowskiej Rady Kobiet, której oficjalne powołanie odbyło się w piątek w Urban Lab. Na czele rady stanęła Patricia Mitro.  

Rzeszów

Wiosną w Rzeszowie pojawi się blisko 500 dużych drzew

RZESZÓW. Blisko pół tysiąca dużych drzew pojawi się w Rzeszowie w ramach wiosennych nasadzeń prowadzonych przez Zarząd Zieleni Miejskiej.

Rzeszów

Nowa hala sportowa I LO w Rzeszowie powstanie w dwa lata

RZESZÓW. Wybrano wykonawcę nowej, dwupoziomowej hali sportowej sportowa I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Obiekt powinien być gotowy w czerwcu 2024 roku.

Rzeszów

Asystenci pomogą uczniom z niepełnosprawnościami

RZESZÓW. W czterech rzeszowskich szkołach i przedszkolu zatrudnieni zostaną asystenci, którzy będą pomagać w nauce dzieciom z niepełnosprawnościami i z innymi dysfunkcjami.

Rzeszów

Robert Makłowicz i DDTVN dziś w Rzeszowie

RZESZÓW. W czwartek, 17 lutego 2022 r. do Rzeszowa przyjedzie ekipa programu Dzień Dobry TVN oraz Robert Makłowicz, który opowie o festiwalu „Karpaty na widelcu”.

Rzeszów

W rejonie Kopca Konfederatów Barskich powstanie ogromny park

RZESZÓW. Miasto planuje utworzenie potężnego parku w rejonie Kopca Konfederatów Barskich. Trwają również prace nad poszerzeniem terenów zielonych w Rzeszowie o kolejne działki w rejonie Wisłoka.

Reklama