Rzeszów - Środa, 10.09.2025
Reklama

„Rzeszów to My”. Kolejne nagrody za meldunek

Dodano: 20.12.2021 r.

Fot. Grzegorz Bukała/Urząd Miasta Rzeszowa
Fot. Grzegorz Bukała/Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. W piątek w rzeszowskim ratuszu po raz drugi rozdano nagrody rozlosowane wśród uczestników loterii „Rzeszów to My”: laptop, hulajnogę elektryczną i smartwatch. Kolejne losowanie dodatkowe już 22 grudnia, a nagrodą główną jest samochód.
 
Loteria adresowana jest do mieszkańców Rzeszowa, którzy zameldują się w mieście do końca tego roku. Również 31 grudnia upływa termin zgłoszenia. Wziąć udział w loterii można przez stronę www.loteriarzeszow.pl lub wrzucając kupon do urny w jednym z punktów obsługi loterii (znajdują się w ratuszu, budynku Urzędu Miasta oraz w Punktach Obsługi Mieszkańców w centrach handlowych Plaza, Nowy Świat, Millenium Hall i Galeria Rzeszów).
 
Każdy uczestnik weźmie udział w dwóch losowaniach: dodatkowym, których będzie jeszcze dwa, oraz głównym. Nagrodami w losowaniach dodatkowych są laptopy gamingowe, hulajnogi elektryczne i smartwatche. W losowaniu głównym 19 stycznia zdobyć będzie można samochód Hyundai i20. 
 
Reklama
W piątek rozdano nagrody rozlosowane w drugim losowaniu dodatkowym. Odebrali je: Magda Szeliga – laptop, Karol Jaromi – hulajnoga oraz Andrzej Drzał – smartwatch. Laureaci dwóch pierwszych nagród sprowadzili się do Rzeszowa z innych miast, z kolei pan Andrzej mieszkańcem miasta został po włączeniu do jego granic Pogwizdowa Nowego.
 
– W Rzeszowie przybywa mieszkańców, którzy osiedlają się tu na stałe. Znajdują tu pracę, kupują mieszkania i zakładają rodziny. Poprzez loterię chcemy zachęcić jak najwięcej takich osób, aby meldowały się w Rzeszowie i tutaj płaciły podatki. Dzięki temu będzie mogli jeszcze szybciej i lepiej rozwijać miasto, dostosowując je do potrzeb ludzi – podkreśliła Jolanta Kaźmierczak, wiceprezydent Rzeszowa.
 
Kolejne losowanie dodatkowe odbędzie się 22 grudnia. Wartość całej puli nagród w loterii wynosi ponad 105 tys. zł.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Prof. Bralczyk wygłosi wykład w WSIiZ

RZESZÓW. Otwarte spotkanie z Profesorem Bralczykiem odbędzie się 28 stycznia 2021 r. w formie online.

Rzeszów

49-latek włamywał się i okradał bary przy Placu Wolności. Usłyszał zarzuty

RZESZÓW. 49-latek ma na koncie dwa włamania. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

1 lutego rusza linia autobusowa obsługująca nowe rzeszowskie osiedle

RZESZÓW. Od 1 lutego 2021 r. zacznie kursować linia nr 57, która obsłuży teren osiedla Pogwizdów Nowy, które od 1 stycznia br. stało się częścią Rzeszowa.

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono automat do wymiany bilonów na banknoty

RZESZÓW. W rzeszowskiej placówce NBP działa samoobsługowa maszyna do zamiany monet.

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów. Jeden z kierowców miał ponad 2 promile

RZESZÓW. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca renault, który zderzył się Dodge’em. W zdarzeniu ranna została pasażerka renault. 50-latniemu kierowcy – mieszkańcowi Rzeszowa - zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

W pustostanie przy ul. Chłopickiego znaleziono ciało 45-letniego mężczyzny

RZESZÓW. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 45-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono wczoraj w pustostanie przy ul. Chłopickiego w Rzeszowie. 

Rzeszów

Przebudowa Stadionu Miejskiego. Stary jupiter zostanie na pamiątkę

RZESZÓW. Trwa przebudowa Stadionu Miejskiego „Stal” w Rzeszowie. W ramach inwestycji, obiekt zyska m.in. nowe oświetlenie. 

Rzeszów

Miasto organizuje transport na szczepienie przeciwko Covid-19

RZESZÓW. Z transportu mogą skorzystac osoby  niepełnosprawne oraz seniorzy.

Reklama