Rzeszów - Sobota, 03.05.2025
Reklama

"Rzeszów to my". Rozdanie nagród za meldunek w Rzeszowie

Dodano:

fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. Kolejni rzeszowianie odebrali nagrody za udział w loterii meldunkowej. Tym razem zostały rozlosowane: laptop dla graczy, hulajnoga elektryczna i sportowy smartwatch. W akcji można wziąć udział jeszcze do końca roku.

– Chcemy zachęcać do meldunku kolejnych mieszkańców. Im będzie nas w mieście więcej, tym łatwiej będzie nam planować dalszy rozwój Rzeszowa i dostosować do niego nasze działania. W tej chwili Rzeszów ma już 196 770 zameldowanych osób, a więc bariera 200 tysięcy jest coraz bliżej – powiedziała podczas uroczystości wręczenia nagród Krystyna Stachowska, wiceprezydent Rzeszowa.
„Rzeszów to My” jest loterią skierowaną do osób, które zameldowały się w mieście między 19 października 2020 r. a 31 grudnia tego roku. Aby wziąć w niej udział, trzeba zgłosić się do końca roku. Można to zrobić poprzez wypełnienie elektronicznego formularza na stronie www.loteriarzeszow.pl lub poprzez kupon wrzucony do urny w jednym z punktów obsługi loterii. Punkty dostępne są w budynkach ratuszu, budynku Urzędu Miasta przy ul. Okrzei 1 oraz w Punktach Obsługi Mieszkańców w centrach handlowych: Plaza, Nowy Świat, Millenium Hall i Galeria Rzeszów.
Reklama
Każdy uczestnik weźmie udział w dwóch losowaniach: dodatkowym (będą jeszcze trzy) i głównym. Nagrodami w losowaniach dodatkowych są:
  • laptopy ACER Nitro 5,
  • hulajnogi elektryczne MI ELECTRIC SCOOTER PRO 2 AM Go,
  • smartwatche SUUNTO 7 GRAPHITE COPPER.

Losowanie główne zaplanowano na 19 stycznia przyszłego roku, a wśród jego uczestników zostanie rozlosowana atrakcyjna nagroda główna – samochód Hyundai i20.

We wczorajszym losowaniu główną nagrodę, laptop, odebrał pan Marek Nowak z osiedla Pogwizdów Nowy, który nowym mieszkańcem miasta został na początku roku. Hulajnogę wylosował Piotr Kida, natomiast smartwatch Kinga Misztal – oboje przeprowadzili się do Rzeszowa z okolic Leżajska.

Kolejne losowanie dodatkowe odbędzie się 24 listopada. Wartość całej puli nagród w loterii to ponad 100 tys. zł.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Poranne wypadki w Rzeszowie i Głogowie Małopolskim. Dwie osoby ranne

RZESZÓW. Dziś rano na ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie doszło do potrącenia pieszego. Mężczyzna trafił do szpitala. Z kolei w Głogowie Małopolskim zderzyły się ciężarowy man z samochodem osobowym. Kierujący osobówki został hospitalizowany....

Rzeszów

Na osiedlu Załęże powstaje nowy odcinek kanalizacji deszczowej

RZESZÓW. Blisko 750-metrów będzie miał nowy odcinek kanalizacji deszczowej, który budowany jest na osiedlu Załęże. Koszt tej inwestycji to ponad 2,3 mln zł.

Rzeszów

Obwoźna zbiórka tekstyliów i odzieży na terenie Rzeszowa [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. W dniach 17 – 21 marca 2025 r. w Rzeszowie będzie prowadzona obwoźna zbiórka tekstyliów i odzieży. Samochody MPGK zaparkują w kilkunastu lokalizacjach.

Rzeszów

W Błażowej Dolnej znaleziono niewybuchy z czasów II wojny światowej

RZESZÓW. Podczas prac polowych prowadzonych na terenie miejscowości Błażowa Dolna w powiecie rzeszowskim, natrafiono na niewybuchy. Do czasu przyjazdu wojskowych saperów, miejsce ich znalezienia pilnują policjanci z grupy minersko-pirotechnicznej.

Rzeszów

Jarmark Wielkanocny na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. 6 kwietnia na rzeszowskim Rynku odbędzie się największy na Podkarpaciu Jarmark Wielkanocny. Na mieszkańców czeka sporo atrakcji, w tym m.in. kiermasz rękodzieła, występy artystyczne, pokaz kulinarny i prezentacja tradycyjnych potraw wielkanocnych.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto bezpłatną szkołę rodzenia [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Rzeszowie powstała jedyna w Rzeszowie bezpłatna szkoła rodzenia. Można zapisywać się już na zajęcia.

Rzeszów

Zakończył jazdę na słupie. 44-letni mieszkaniec Rzeszowa był pijany

RZESZÓW. Blisko 2 promile wydmuchał 44-letni mieszkaniec Rzeszowa, który osobowym mercedesem wjechał w słup z kamerą monitoringu. Grozi mu wysoka grzywna i kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Postęp prac na budowie nowego żłobka w Rzeszowie. Budynek już zadaszony [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwają prace przy budowie nowego żłobka przy ul. Jachowicza na osiedlu Drabinianka. Obiekt powstaje w sąsiedztwie szkoły i strefy wypoczynku Arkadia. Zakończyła się już budowa dachu, zamontowano okna i drzwi.

Reklama