Rzeszów - Sobota, 18.07.2026
Reklama

Rzeszowscy policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku na S19 w Trzebownisku

Dodano: 14.04.2026 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku, w którym zginął 49-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło 27 marca 2026 roku około godz. 9, na drodze ekspresowej S19 w Trzebownisku. Z ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 49-letni kierujący Hyundaiem, jechał drogą S19 w kierunku Rzeszowa pod prąd i zderzył się z prawidłowo jadącym pojazdem typu auto laweta, a następnie zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym Lexusem. Następnie Hyundai wpadł na bariery oddzielające pasy ruchu, po czym auto zapaliło się. 490latek zginął na miejscu.

Policjanci zwrócili się z prośbą o pomoc do świadków tego tragicznego wypadku. Wszystkie wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, mają na jego temat informacje lub posiadają nagrania z wideorejestratorów samochodowych z zapisem wypadku proszone są o kontakt z policją. Można to zrobić nz kilka sposobów:

Reklama

- przez całą dobę na ul. Wołyńskiej 1
- zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na numer alarmowy 112.”
- pod numerami telefonów: 47 821 35 10 – Dyżurny komisariatu całodobowo, 47 821 34 75 – Referent postępowania.

Informację można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rwpkmp.rzeszow@rz.policja.gov.pl

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Linie 0A i 0B z cięciami kursów

RZESZÓW. Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji: „To całkowite zaprzepaszczenie tego wszystkiego co udało się pozytywnie zmienić w rzeszowskiej komunikacji miejskiej w ostatnich latach”.

Rzeszów

Bez niespodzianek w meczu z Vervą Warszawa

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali w hali Podpromie z liderem tabeli, Vervą Warszawa ORLEN Paliwa 1:3.

Rzeszów

Rada Miasta Rzeszowa przeciwko parkingowi na ul. Ciepłowniczej. Będzie apel do wojewody

RZESZÓW. Radni apelują do wojewody podkarpackiego o unieważnienie uchwały Samorządu Województwa Podkarpackiego.

Rzeszów

WSIiZ stawia na ekologię. Z własnym kubkiem kawa i herbata taniej

Z własnym kubkiem studenci kupią taniej kawę i herbatę w punktach gastronomicznych uczelni, natomiast uczniowie ALO w zamian za stare firanki, otrzymają bezpłatnie ekoworeczek na zakupy.  

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie rowerzysty pod Rzeszowem

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 19:00 w Pogwizdowie Starym w powiecie rzeszowskim.

Rzeszów

Opłaty za parkowanie w mieście wzrosną od maja

RZESZÓW. Zatwierdono nowe opłaty oraz dwie nowe podstrefy.

Rzeszów

Nowa siedziba Sądu Okręgowego przy ul. Borowej?

RZESZÓW. Radni miasta sceptycznie podeszli do tego tematu.

Rzeszów

Ratusz zwiększa środki finansowe przeznaczone na organizację Dni Osiedli

RZESZÓW. Docelowo kwota 9 tys. zł zostanie zwiększona do 12 tys. zł.

Reklama