Rzeszów - Wtorek, 23.09.2025
Reklama

Rzeszowska Plaza obchodzi 20-lecie. Z okazji urodzin przygotowano moc atrakcji

Dodano: 18.09.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. 20 września 2025 r. Centrum Handlowe Plaza Rzeszów obchodzi swoje 20. urodziny. Z tej okazji porzygotowano liczne atrakcje dla klientów, w tym wyste[y artystyczne i konkursy.

Świętowanie urodzin w Plazie rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa do godz. 19:00. 

Na scenie wystąpią:

  • Sens Dance Akademia Tańca Jazzowego by Katarzyna Inglot
  • Akrobatyka Fit Kids
  • Enjoy Dance Studio
  • Cheer Top Team
  • Oscar Camargo (latino) 

Największą atrakcją tego dnia będzie urodzinowy konkurs, w którym do wygrania jest aż 20 000 zł w kartach podarunkowych do wykorzystania w sklepach Plaza Rzeszów. Aby wziąć udział, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 zł i zgłosić się do zabawy.

Dla najmłodszych przygotowano animacje, gry i konkursy, a wszyscy odwiedzający będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji – fotobudki oraz słodkiego poczęstunku.

– „Plaza Rzeszów od 20 lat jest miejscem spotkań, zakupów i rozrywki dla mieszkańców regionu. Nasze urodziny to doskonała okazja, by podziękować klientom i wspólnie z nimi świętować ten wyjątkowy jubileusz” – mówi Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Punkt dla uchodźców przy ul. Langiewicza 15 będzie otwarty 7 dni w tygodniu

RZESZÓW. W środę, 16 marca przy ul. Langiewicza 15 uruchomiony został specjalny punkt Urzędu Miasta Rzeszowa, w którym uchodźcy z Ukrainy otrzymują m.in. numery PESEL. Punkt będzie działał przez wszystkie dni tygodnia,...

Rzeszów

Świadczenia dla uchodźców z Ukrainy. Nabór wniosków od 16 marca

RZESZÓW. Od środy (16.03) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie będzie przyjmował wnioski od uchodźców z Ukrainy.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Sikorskiego w Rzeszowie

RZESZÓW. Wczoraj na ul. Sikorskiego w Rzeszowie, 75-letni rowerzysta został potrącony przez samochód ciężarowy. Zginął na miejscu.

Rzeszów

Miasto otwiera specjalny punkt dla uchodźców z Ukrainy. Będą mogli otrzymać m.in. numer PESEL

RZESZÓW. Od 16 marca zacznie działać specjalny punkt Urzędu Miasta Rzeszowa, w którym uchodźcy z Ukrainy będą mogli załatwić różnego rodzaju formalności, w tym m.in. otrzymać nr PESEL czy zameldować się.

Rzeszów

Świetlica dla uchodźców z Ukrainy w WSIiZ kontynuuje działalność

RZESZÓW. W tym tygodniu dzieci oraz ich opiekunowie z Ukrainy również będą mogli skorzystać z oferty przygotowanej przez Wyższa Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w ramach świetlicy „Przyjdź i odpocznij”.

Rzeszów

Apteka całodobowa na dworcu PKP zawiesza działalność

RZESZÓW. Od poniedziałku (14.03) nieczynna będzie apteka całodobowa na Placu Dworcowym 1 w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstało nowe centrum monitoringu

RZESZÓW. Przy ulicy Hanasiewicza w Rzeszowie uruchomiono Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego i Monitoringu Miasta. Pracownicy centrum mają dostęp do obrazu z ponad tysiąca kamer.

Rzeszów

Powstaną kolejne parki dla psów w Rzeszowie

RZESZÓW. Nowe psie parki w Rzeszowie mają powstać w rejonie ulic Ornej i  Romana Krogulskiego na osiedlu Staromieście oraz przy ul. Lewakowskiego na osiedlu Krakowska Południe.

Reklama