Rzeszów - Piątek, 21.11.2025
Reklama

Rzeszowska policja poszukuje świadków potrącenia pieszej na ul. Strażackiej

Dodano: 01.10.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Policjanci z Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują osób, które mogą mieć wiedzę na temat potrącenia 42-letniej kobiety na ulicy Strażackiej w Rzeszowie.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek, 30 września 2025 r. pomiędzy godzinną 11.45–11.57 na oznakowanym przejściu dla pieszych. 42-letnia kobieta przechodząc przez jezdnię, została potrącona przez nieznany samochód. Kierowca pojazdu nie udzielił pomocy poszkodowanej i odjechał w kierunku ulicy Kwiatkowskiego. Piesza w wyniku doznanych obrażeń trafiła do szpitala.

Policjanci apelują o pomoc w identyfikacji sprawcy potrącenia. „Ktokolwiek był świadkiem tego zdarzenia lub kamera w jego pojeździe zarejestrowała nagranie, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rzeszowie” – informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. Zgłoszenia przyjmowane są w wydziale ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Rzeszowie przy ul. Wołyńskiej 1, telefonicznie pod nr 47 821 345, lub mailowo na adres rwpkmp.rzeszow@rz.policja.gov.pl. Świadkowi mogą również kontaktować się z dyżurnym miejskim tel. 47 821 3311/3312.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Mają doradzać władzom miasta w sprawach infrastruktury pieszo-rowerowej w Rzeszowie

RZESZÓW. Pierwsze spotkanie odbędzie się 27 lutego w siedzibie Urban Lab przy ul. 3 maja o godz. 16.00.

Rzeszów

Kraków może dać władzom Rzeszowa lekcję, jak skutecznie uczyć dzieci ekologii

RZESZÓW. Przy krakowskich szkołach powstaną ogrody z drobnymi uprawami. Projekt ma na dzień dzisiejszy charakter pilotażowy

Rzeszów

Pierwsi uczniowie zaczną edukacje w szkole na Drabiniance w 2023 roku

RZESZÓW. Już w lutym ma ruszyć przetarg na budowę Zespołu Oświatowego na osiedlu Drabinianka. 

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców

RZESZÓW. W miniony weekend rzeszowscy policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców. 

Rzeszów

Na tarczy po tie-breaku. Asseco Resovia notuje kolejną porażkę

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali kolejne spotkanie w PlusLidze. 

Rzeszów

Przetarg na budowę kładek rowerowych unieważniony przez „problemy natury technicznej”

RZESZÓW. Jeżeli do końca tego roku inwestycja nie będzie zrealizowana, to dofinansowanie unijne przepadnie.

Rzeszów

Porozumienie ws. przekazania Zamku Lubomirskich dla miasta zostanie podpisane w lutym?

RZESZÓW. Wiceminister sprawiedliwości ogłosił, że umowa, mówiąca o przekazaniu dla miasta Zamku Lubomirskich, zostanie podpisana do końca lutego.

Reklama