Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

Rzeszowski Dzień Kobiet. Autobus pełen niespodzianek i inne atrakcje

Dodano:

RZESZÓW. Autobus pełen niespodzianek, wyjątkowe zwiedzanie Rzeszowskich Piwnic, maraton fitness i wiele więcej – to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowano w Rzeszowie z okazji Dnia Kobiet.

Estrada Rzeszowa przygotowała z okazji Dnia Kobiet kilka niespodzianek. 8 Marca w godzinach 7:00 – 9:00 na trasie linii „0” będzie kursował specjalny autobus pełen niespodzianek. Przejazdy będą bezpłatne. Podróżni będą częstowani zdrowymi shake’ami przygotowanymi i serwowanymi przez uczniów Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie. Panie otrzymają też kwiaty, a także kosmetyki od partnera wydarzenia – marki Sylveco. Przejazd umili muzyka na żywo.

Wieczorem o godzinie 19.30 w Rzeszowskich Piwnicach odbędzie się specjalne przejście podziemnymi korytarzami z poczęstunkiem i lampką wina. Bilety w cenie 30zł można nabyć na stronie bilety.rzeszowskiepiwnice.pl

O godzinie 20.00 natomiast, także w Rzeszowskich Piwnicach, zaplanowany jest bezpłatny maraton fitness z Karoliną Majdan - Solecką z Rock'n'Fitness.
Wyjątkowe propozycje na Dzień Kobiet przygotowały również inne rzeszowskie instytucje kultury.

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na koncert „Być kobietą”, który zaplanowano na 5 marca o godz. 17:00 (wstęp wolny za okazaniem wejściówek - możliwość rezerwacji osobiście w MDK, ul. Osmeckiego 51 lub telefonicznie 177483891).
 
Reklama
4 marca Rzeszowski Dom Kultury organizuje szóstą edycję Maratonu Fitness w filiach: Country, Drabinianka, Staroniwa, Zalesie, Słocina, Przybyszówka, Wilkowyja, Staromieście oraz Zwięczyca. Najwytrwalsze i najbardziej zaangażowane uczestniczki, mogą liczyć na upominki od firm współpracujących z RDK.

Inna propozycja RDK z okazji Dnia Kobiet to „Warsztaty z podstaw samoobrony”. Te odbędą się 7 marca 2023 roku w godz. 18:00-20:00 w filii Biała RDK przy ul. Kard. Karola Wojtyły 164.

8 marca 2023r. o godzinie 14:30 w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się kolejne spotkanie kobiet związanych z kulturą na Podkarpaciu w ramach projektu "Kultura jest kobietą". Udział wezmą Panie wokalistki, które czynnie koncertują, a także prowadzą działalność pedagogiczną w zakresie sztuki wokalnej na terenie województwa podkarpackiego: Ewa Grzebień, Anna Czenczek, Ewa Jaworska-Pawełek, Zofia Sokół , Marianna Jara, Beata Kraska-Kosiara, Sylwia Piotrowska oraz Sabina Kurek. W programie również występ zespołu Klang. Wydarzenie będzie transmitowane o godz. 14:30 na Facebook-u Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Startuje 19. edycja Szlachetnej Paczki. Sprawdź, o której wyruszy marsz w Rzeszowie

RZESZÓW. Już w najbliższą sobotę 16 listopada na stronie www.szlachetnapaczka.pl pojawią się historie tysięcy rodzin z całej Polski.

Rzeszów

Raport z prac na stacji Rzeszów Główny. 19 listopada uruchomią peron nr 1 [FOTO]

RZESZÓW. Zakończenie wszystkich prac, włącznie z wykonaniem tunelu, planowane jest w połowie 2021 roku.

Rzeszów

Wiemy, kto zajmie się modernizacją Podziemnej Trasy Turystycznej

RZESZÓW. Wartość inwestycji to blisko 22 mln zł.

Rzeszów

Przybywa ścieżek rowerowych w naszym województwie. W Rzeszowie jest ich najwięcej

RZESZÓW. Podkarpacie pod względem długości ścieżek rowerowych w 2018 roku, znalazło się na 10. miejscu wśród województw. 

Rzeszów

Cztery nowe kierunki wakacyjne z lotniska w Jasionce

RZESZÓW. Oferty są już dostępne w systemach rezerwacyjnych.

Rzeszów

Asseco Resovia przegrywa w Gdańsku

RZESZÓW. MVP spotkania został Paweł Halaba.

Rzeszów

Ugodził brata nożem. 34-latek usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu

RZESZÓW. Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Rzeszów

PO chce upublicznienia wniosków o ustalenie lokalizacji inwestycji i pozwoleń na budowę

RZESZÓW. „Udział mieszkańców w planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym jest w naszym mieście zdecydowanie zbyt mały” – czytamy w  projekcie uchwały.

Reklama