Rzeszów - Niedziela, 08.06.2025
Reklama

Samochód stanął w płomieniach, policjanci ruszyli do akcji [ZDJĘCIA]

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

ŚWILCZA. Policjanci z Posterunku Policji w Świlczy interweniowali na miejscu pożaru samochodu. Do czasu przyjazdu straży pożarnej, zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przystąpili do gaszenia płonącego pojazdu.

Wczoraj, po godz. 8:00 na posterunek w Trzcianie przybiegła kobieta, która poinformowała kierownika jednostki o pożarze samochodu, niedaleko posterunku. Okazało się, że na drodze krajowej nr 94, zapalił się osobowy hyundai. Policjanci niezwłocznie ruszyli z gaśnicami, aby gasić pożar. Międzyczasie powiadomili o zdarzeniu straż pożarną.

Kiedy mundurowi przybyli na miejsce, spod maski hyundaia wydobywał się dym. Po chwili auto stanęło w płomieniach. Jeden z funkcjonariuszy zajął się gaszeniem pożaru, natomiast dwie funkcjonariuszki -  kierowcą i pasażerami pojazdu. Zabezpieczyły też miejsce zdarzenia przed innym pojazdami i osobami postronnymi.

Po chwili na miejsce przyjechały dwie załogi straży pożarnej z OSP Trzciana i PSP z Rzeszowa. Strażacy dogasili pożar.

Na szczęście w tym pożarze nikt nie ucierpiał.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nieudany debiut Zaniniego. Kolejna porażka Resovii

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów ulegli MKS-owi Będzin 2:3 w meczu 19. kolejki PlusLigi.

Rzeszów

Zebrano ponad 250 tys. zł dla Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie

RZESZÓW. Zbiórka to efekt dobroczynnej aukcji podczas IV Samorządowego Balu Charytatywnego.

Rzeszów

Czterech pseudokibiców zatrzymanych. Chodzi o bójkę pod Millenium Hall

RZESZÓW. Policjanci ustalają tożsamość pozostałych osób, które uczestniczyły z zdarzeniu.

Rzeszów

Zawodnicy Asseco Resovii Rzeszów w ratuszu. Było o bezwzględnym wsparciu i motywacji

RZESZÓW. Nowy trener i prezes lekiem na słabą postawę zawodników Asseco Resovii Rzeszów?

Rzeszów

Udało się zatrzymać jednego z uczestników bójki przy Millenium Hall

RZESZÓW. W zdarzeniu uczestniczyło około 40 – 50 pseudokibiców.

Rzeszów

Na Uniwersytecie Rzeszowskim powstaje Centrum Symulacji Medycznej

RZESZÓW. Otwarcie Centrum Symulacji Medycznej UR odbędzie się 20 lutego 2020 r., o godz. 10:00 w siedzibie Centrum, mieszczącym się przy ul. Warszawska 26a.

Rzeszów

Z zaparkowanej ciężarówki "zlali" 100 litrów paliwa. Zarzuty m.in. dla 17-latka

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzieże paliwa.

Rzeszów

Obowiązkowe szczepienie jednym z kryteriów rekrutacji do żłobków i przedszkoli w Rzeszowie?

RZESZÓW. Zgodnie z opublikowanym raportem GUS-u – w 2018 r. w miejskich placówkach ochrony zdrowia karty uodpornienia posiadało 98,3% dzieci w trzecim roku życia.

Reklama