Rzeszów - Poniedziałek, 16.06.2025
Reklama

Samochód stanął w płomieniach, policjanci ruszyli do akcji [ZDJĘCIA]

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

ŚWILCZA. Policjanci z Posterunku Policji w Świlczy interweniowali na miejscu pożaru samochodu. Do czasu przyjazdu straży pożarnej, zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przystąpili do gaszenia płonącego pojazdu.

Wczoraj, po godz. 8:00 na posterunek w Trzcianie przybiegła kobieta, która poinformowała kierownika jednostki o pożarze samochodu, niedaleko posterunku. Okazało się, że na drodze krajowej nr 94, zapalił się osobowy hyundai. Policjanci niezwłocznie ruszyli z gaśnicami, aby gasić pożar. Międzyczasie powiadomili o zdarzeniu straż pożarną.

Kiedy mundurowi przybyli na miejsce, spod maski hyundaia wydobywał się dym. Po chwili auto stanęło w płomieniach. Jeden z funkcjonariuszy zajął się gaszeniem pożaru, natomiast dwie funkcjonariuszki -  kierowcą i pasażerami pojazdu. Zabezpieczyły też miejsce zdarzenia przed innym pojazdami i osobami postronnymi.

Po chwili na miejsce przyjechały dwie załogi straży pożarnej z OSP Trzciana i PSP z Rzeszowa. Strażacy dogasili pożar.

Na szczęście w tym pożarze nikt nie ucierpiał.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

RBO 2026. Jest lista projektów dopuszczonych do głosowania

RZESZÓW. 161 projektów dopuszczono już do głosowania w ramach 13. edycji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. To m.in. remonty ulic, budowa nowych lub remont starych boisk, rewitalizacje placów zabaw, tworzenie nowych przestrzeni rekreacyjnych czy...

Rzeszów

Dodatkowe kursy autobusów na Rzeszowskie Juwenalia

RZESZÓW. W związku ze zbliżającymi się Rzeszowskimi Juwenaliami, ZTM uruchomi dodatkowe kursy autobusów miejskich.

Rzeszów

Zieleń zamiast betonu. W centrum Rzeszowa powstaje nowy ogród kieszonkowy [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Na terenie przed budynkiem Estrady Rzeszowskiej (dawnej Willi Januszów) powstaje nowe, zielone miejsce spotkań, odpoczynku i wydarzeń kulturalnych.

Rzeszów

Majowe uroczystości patriotyczne w Rzeszowie [PROGRAM]

RZESZÓW. W dniach 2, 3 i 8 maja 2023 r. w Rzeszowie odbędą się majowe uroczystości patriotyczne, do udziału w których zapraszają Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Prezydent Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Nowa droga połączy al. Rejtana z ul. Kustronia. Podpisano umowę z projektantem

RZESZÓW. W poniedziałek w rzeszowskim ratuszu podpisano umowę na budowę nowej drogi, która połączy al. Rejtana z ul. Kustronia.

Rzeszów

Wielkie wydarzenie żużlowe w Rzeszowie: Polska vs Reszta Świata. Rusza sprzedaż biletów

RZESZÓW. 7 czerwca 2025 r. na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, żużlowa reprezentacja Polski stanie do walki z resztą świata. Dziś o godz. 16:00 rusza sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Rzeszów

Wiemy, kto dostarczy autobusy wodorowe dla Rzeszowa

RZESZÓW. Rozstrzygnięto przetarg na dostawę 20 autobusów wodorowych, które zasilą tabor rzeszowskiej komunikacji miejskiej. Wartość tych nowoczesnych pojazdów wynosi blisko 82,5 mln zł. Większość tej kwoty to dofinansowanie z KPO.

Reklama