Rzeszów - Poniedziałek, 10.11.2025
Reklama

Samolotem z Rzeszowa do Gdańska od 20 czerwca

Dodano: 08.06.2020 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Ruszają bezpośrednie połączenia między stolicą Podkarpacia, a Gdańskiem.

Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurują 20 czerwca br. bezpośrednie połączenie z Rzeszowa do Gdańska. Połączenie realizowane będzie raz w tygodniu, w każdą sobotę. Samolot wyleci z Gdańska o godz. 13:20 i wyląduje w Rzeszowie o godz. 14:40. Z Rzeszowa samolot wystartuje o godzinie 15:40, aby wylądować w Gdańsku o godz. 17:05.

,,Jestem zadowolony, że uda nam się jeszcze przed tegorocznymi wakacjami uruchomić połączenie z Gdańskiem -powiedział Adam Hamryszcak – prezes zarządu Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”. Ten rok będzie szczególny dla turystyki krajowej. Jestem przekonany, że niespełna półtora godzinny lot z Rzeszowa do centrum Trójmiasta wydatnie przyczyni się do wymiany turystów między tymi atrakcyjnymi regionami.- dodaje A.Hamryszczak.  
Reklama
Od 1 czerwca Polskie Linie Lotnicze LOT wznowiły połączenia krajowe. Pasażerowie mogą skorzystać z połączeń realizowanych w ramach 8 portów lotniczych, do trzech razy dziennie na trasie Warszawa-Gdańsk, do dwóch razy dziennie z Warszawy do Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry, oraz raz dziennie z Krakowa do Gdańska.

PLL LOT w ramach wznowionego rozkładu krajowych połączeń pasażerskich oferuje bilety w atrakcyjnych cenach. Bilety na lot w jedną stronę bez bagażu można kupić już za 99 PLN.

Loty są realizowane w oparciu o procedury bezpieczeństwa, obejmujące zarówno odprawę na lotnisku, jak i czas spędzony na pokładach samolotów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

UR o petycji w sprawie eksperymentów na zwierzętach: „ma niewiele wspólnego z rzeczywistością”

RZESZÓW. Zwierzęta, na których przeprowadzane będą eksperymenty nie mogą odczuwać stresu.

Rzeszów

Waldemar Szumny trzecim wiceprzewodniczącym Rady Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Podczas IV sesji Rady Miasta zdecydowała się na wybór trzeciego wiceprzewodniczącego rady. Został nim radny Prawa i Sprawiedliwości, Waldemar Szumny.

Rzeszów

10 autobusów elektrycznych lada dzień wyjedzie na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Autobusy będa obsługiwać linie 0A i 0B.

Rzeszów

Palił marihuanę prowadząc samochód. Na ul. Rejtana mężczyznę zauważył policjant

RZESZÓW. Do tej nietypowej interwencji doszło w poniedziałek ok. godz. 12.30.

Rzeszów

Chcą przenieść Dzwon Niepodległości na Plac Farny

RZESZÓW. Podczas wtorkowej sesji Rady Miasta, radni Prawa i Sprawiedliwości zaprezentowali wniosek jaki na ich ręce złożył Związek Strzelecki "Strzelec".

Rzeszów

Zatrzymano kuriera, który okradał zamówione przez siebie przesyłki

RZESZÓW. Z przesyłek wyjmował zegarki, a przesyłkę, po przepakowaniu, zwracał jako nieodebraną.

Rzeszów

Prof. Shimon Redlich doktorem honoris causa Uniwersytetu Rzeszowskiego

RZESZÓW. Prof. Shimon Redlich, to izraelski historyk i publicysta. Urodził się w Brzeżanach.

Reklama