Rzeszów - Czwartek, 02.04.2026
Reklama

Sesja Rady Miasta bez udziału publiczności

Dodano: 19.03.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Najbliższa sesja Rady Miasta odbędzie się na zmienionych zasadach. Media zostały poproszone o śledzenie jej przebiegu w Internecie.

W związku z epidemią koronawirusa najbliższa sesja Rady Miasta, zaplanowana w dniu 24 marca, odbędzie się bez udziału publiczności. Zainteresowani jej przebiegiem będą ją mogli obserwować w Internecie. Powyższa prośba została skierowana również do mediów.

Planowany przebieg sesji obejmuje 33 punkty proponowanego porządku obrad, wśród których znajdziemy tematy związane m.in. ze sprzedażą nieruchomości przy ul. Paderewskiego i Langiewicza. Ponadto zadaniem radnych będzie uchwalenie kilku planów zagospodarowania przestrzennego.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pierwszy samolot z Oslo wylądował w Jasionce. Wracają połączenia z Norwegią

RZESZÓW/JASIONKA. Samoloty linii Wizzair polecą z Podkarpacia na lotnisko Torp obsługujące aglomerację Oslo.

Rzeszów

To już pewne! W Rzeszowie odbędzie się Festiwal Kulinarny "Karpaty na widelcu"

RZESZÓW. W przyszłym roku w Rzeszowie odbędzie się, zapowiadany kilka miesięcy temu Festiwal Kulinarny "Karpaty na widelcu" pod patronatem Przezydenta MIasta Rzeszowa i Roberta Makłowicza.

Rzeszów

InternetBeta powraca do Kielnarowej! Trzynasta edycja wydarzenia już 15-17 września

RZESZÓW. Wszyscy głodni wiedzy i stęsknieni za podkarpackim klimatem, będą mogli spotkać się w dniach 15-17 września na żywo!

Rzeszów

Przez tydzień ul. Jagiellońska będzie deptakiem

RZESZÓW. Jak może wyglądać ul. Jagiellońska bez samochodów? - Pokażemy to mieszkańcom podczas  zbliżającego się Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.
 

Rzeszów

Tragedia w Dylągówce. 29-latek śmiertelnie przygnieciony przez traktor

DYLĄGÓWKA. Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę po południu w Dylągówce, w powiecie rzeszowskim. Podczas prac polowych, 29-letni mężczyzna został śmiertelnie przygnieciony przez traktor, którym kierował.

Rzeszów

W Rzeszowie rowerzyści będą mogli korzystać z buspasów

RZESZÓW. Komisja ds. Bezpieczeństwa i Organizacji Ruchu Drogowego pozytywnie zaopiniowała możliwość korzystania przez rowerzystów z buspasów w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje pijalnia czekolady M. Pelczara. "Prace są zaawansowane"

RZESZÓW. Jedną z atrakcji będzie największa w Polsce fontanna czekolady. Otwarcie zaplanowano na połowę października.

Rzeszów

W Rzeszowie rusza trzydniowy Street Food Festiwal

RZESZÓW. „Będzie to największy zlot FoodTrucków jaki zorganizowaliśmy dla Was do tej pory” – podkreślają organizatorzy wydarzenia.

Reklama