Rzeszów - Poniedziałek, 26.01.2026
Reklama

„Słodka ciężarówka” przyjedzie do Rzeszowa

Dodano: 17.11.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

RZESZÓW. W najbliższy piątek, 21 listopada do stolicy Podkarpacia przyjedzie niezwykła ciężarowa pełna atrakcji dla małych i dużych miłośników słodyczy marki Wawel. Pojazd zaparkuje przy ulicy Strażackiej 10.

Wawel Truck to mobilne centrum dobrej zabawy i pozytywnych emocji. Na gości ciężarówki czekają m.in. interaktywne gry, wirtualny rollercoaster, magiczne lustro oraz wyjątkowa strefa Królestwa Dobrego Smaku.

Każdy odwiedzający Wawel Truck może zrobić także wyjątkowe zdjęcie w fotolustrze w dwóch sceneriach: owocowej i czekoladowej, a następnie wysłać je na swój adres e-mail.
Słodka ciężarówka zaparkuje w najbliższy piątek, 21 listopada przy ul. Strażackiej 10 w Rzeszowie, na parkingu sklepu Biedronka. Dostępna będzie dla gości w godz. 12.00-18.00.

Aby wziąć udział w tej słodkiej przygodzie, wystarczy w dniu wizyty Wawel Truck kupić w Biedronce produkty Wawel za minimum 20 zł i zachować paragon. Wstęp odbywa się na podstawie paragonu, który pozwala wejść do mobilnego królestwa słodkiej ciężarówki. Poza ciekawymi atrakcjami goście będą mogli również skomponować własną, wypełnioną po brzegi ulubionymi cukierkami z Wawelu paczkę.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Źle się poczuł i uderzył autem w metalowy garaż. Trafił do szpitala

RZESZÓW. 36-letni kierowca opla stracił panowanie nad autem i uderzył w metalowy garaż. Mężczyznę przewieziono do szpitala.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa kolejny etap modernizacji przystanków autobusowych

RZESZÓW. Wymieniane są wiaty, a na zatokach w miejsce asfaltu wylewany jest specjalny beton odporny na powstawanie kolein.

Rzeszów

Poranny wypadek na ul. Okulickiego. 1 osoba ranna

RZESZÓW. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Niewybuchy z czasów II wojny światowej odnalezione w Jasionce

RZESZÓW. Podczas prac ziemnych w Jasionce, odnaleziono pociski z czasów II wojny światowej. Niewybuchy zostały zabezpieczone i wywiezione przez saperów do miejsca neutralizacji.

Rzeszów

E-hulajnogi Lime wracają na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Dla użytkowników przygotowano specjalną promocję na drugi przejazd.

Rzeszów

W Rzeszowie ma powstać nowa klasa sportowa o profilu "Sporty wodne"

RZESZÓW. Jej uczniowie trenowaliby skoki do wody i pływanie. Warunek powstania takiej klasy jest jeden: zainteresowanie dzieci i rodziców.

Rzeszów

Wielkanocny jarmark na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W programie m.in. występy polskich i ukraińskich artystów, poczęstunek, warsztaty tematyczne i zagroda z żywymi królikami.

Rzeszów

W Rzeszowie przybędzie 500 nowych drzew

RZESZÓW. Nowe drzewa pojawią się w m.in. w Parku Papieskim, na terenach rekeracyjnych przy ul. Staszica i Kustronia oraz w sąsiedztwie przyszłego placu zabaw na os. Miłocin Św. Huberta.

Reklama