Rzeszów - Niedziela, 25.01.2026
Reklama

„Słodka ciężarówka” przyjedzie do Rzeszowa

Dodano: 17.11.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

RZESZÓW. W najbliższy piątek, 21 listopada do stolicy Podkarpacia przyjedzie niezwykła ciężarowa pełna atrakcji dla małych i dużych miłośników słodyczy marki Wawel. Pojazd zaparkuje przy ulicy Strażackiej 10.

Wawel Truck to mobilne centrum dobrej zabawy i pozytywnych emocji. Na gości ciężarówki czekają m.in. interaktywne gry, wirtualny rollercoaster, magiczne lustro oraz wyjątkowa strefa Królestwa Dobrego Smaku.

Każdy odwiedzający Wawel Truck może zrobić także wyjątkowe zdjęcie w fotolustrze w dwóch sceneriach: owocowej i czekoladowej, a następnie wysłać je na swój adres e-mail.
Słodka ciężarówka zaparkuje w najbliższy piątek, 21 listopada przy ul. Strażackiej 10 w Rzeszowie, na parkingu sklepu Biedronka. Dostępna będzie dla gości w godz. 12.00-18.00.

Aby wziąć udział w tej słodkiej przygodzie, wystarczy w dniu wizyty Wawel Truck kupić w Biedronce produkty Wawel za minimum 20 zł i zachować paragon. Wstęp odbywa się na podstawie paragonu, który pozwala wejść do mobilnego królestwa słodkiej ciężarówki. Poza ciekawymi atrakcjami goście będą mogli również skomponować własną, wypełnioną po brzegi ulubionymi cukierkami z Wawelu paczkę.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Mobilny Punkt Rekrutacji na ul. 3 Maja w Rzeszowie

RZESZÓW. W punkcie będzie można uzyskać informację dotyczące dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej a także zawodowej oraz terytorialnej służby wojskowej.

Rzeszów

Trwa przebudowa układu komunikacyjnego w centrum Rzeszowa. Na jakim etapie są roboty?

RZESZÓW. – Prace idą zgodnie z planem i jeszcze w tym roku kierowcy powinni doczekać się ponownego otwarcia m.in. przejazdu pod wiaduktem w ciągu ul. Batorego – zapewnia prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek.

Rzeszów

Triathlon Rzeszów 2022. W weekend utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W związku z zawodami, niektóre ulice zostaną zamknięte dla ruchu. Wprowadzone zostaną również objazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Ulica Jarowa na osiedlu Zwięczyca do rozbudowy

RZESZÓW. Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie szykuje przebudowę ulicy Jarowej na osiedlu Zwięczyca. Rozbudowana zostanie jezdnia, powstanie chodnik i oświetlenie.

Rzeszów

W weekend wielkie święto akrobatyki w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend na hali Podpromie odbędą się zawody Pucharu Świata w Akrobatyce Sportowej.

Rzeszów

Miejski fortepian na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Fortepian jest odporny na każdą pogodę i pozostaje do dyspozycji mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

Nowy basen przy ul. Matuszczaka będzie gotowy we wrześniu

RZESZÓW. Inwestycja o wartości blisko 26 mln zł jest już w zaawansowanej fazie.

Rzeszów

Rozpoczęła się budowa Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia

RZESZÓW. Obiekt powstaje w rejonie ul. Wyspiańskiego.

Reklama