Rzeszów - Czwartek, 18.12.2025
Reklama

Śmiertelne potrącenie 47-latka. Sprawą zajmują się rzeszowscy policjanci

Dodano: 12.12.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia 47-letniego mężczyzny przez kierującego bmw. Do wypadku doszło wczoraj w miejscowości Dąbrowa, w gminie Świlcza. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł. Kierujący samochodem był trzeźwy.

Wczoraj po godz. 20, w miejscowości Dąbrowa doszło do wypadku z udziałem pieszego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 47 - letni mieszkaniec gminy Świlcza, został potrącony przez samochód osobowy marki BMW, jadący od Będziemyśla w kierunku drogi krajowej nr 94.

Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem, 34 -letni mieszkaniec gminy Świlcza był trzeźwy. Pieszy z obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy zmarł. Ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jarmark Wielkanocny w nowej lokalizacji [PROGRAM]

RZESZÓW. Nie na rzeszowskim Rynku, a na terenie przy fontannie multimedialnej odbędzie tegoroczny Jarmark Wielkanocny. Zobaczcie, jak prezentuje się niezwykle bogaty program wydarzenia.

Rzeszów

1 kwietnia startuje sezon ogródkowy na rzeszowskim Rynku. Ostatnie przygotowania [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. We wtorek, 1 kwietnia rozpocznie się sezon ogródkowy na rzeszowskim Rynku. Ogródki pozostaną tam do końca października.

Rzeszów

W centrum Rzeszowa powstała łąka krokusowa [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W samym centrum Rzeszowa powstał krokusowy dywan utworzony z tysięcy kwiatów. Projekt powstała w ramach programu „Zielony Fundusz dla Rzeszowa”.

Rzeszów

Rzeszów walczy o tytuł Europejskiego Miasta Sportu. Powstała specjalna strona internetowa

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa uruchomił specjalną stronę internetową dedykowaną wszelkim informacjom związanym z przygotowaniami do walki o tytuł Europejskiego Miasta Sportu.

Rzeszów

Zmiany organizacyjne w Rzeszowskich Piwnicach. Nowa, krótsza trasa

RZESZÓW. W związku z trwającymi pracami w północno-zachodniej części Rynku, od piątku 28 marca w Rzeszowskich Piwnicach wprowadzone zostaną zmiany organizacyjne. Zwiedzający będą korzystali z nowej, skróconej trasy.

Rzeszów

"Operacja Czysty Wisłok". Wielkie sprzątanie rzeszowskich terenów nadrzecznych

RZESZÓW. Kilka rzeszowskich organizacji pozarządowych połączy siły, aby posprzątać brzegi Wisłoka, Strugu i Żwirowni. Akcja pod hasłem "Operacja Czysty Wisłok", odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 marca 2025 r. Będzie prowadzona od...

Rzeszów

Kolejne spotkanie Prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek kontynuuje spotkania z mieszkańcami z cyklu "Rzeszów To My". Najbliższe odbędzie się z mieszkańcami dwóch osiedli.

Rzeszów

5 ofert w przetargu na remont wiaduktu w Krasnem

KRASNE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otworzyła oferty w przetargu na remont wiaduktu na drodze krajowej nr 94 w Krasnem.

Reklama