Rzeszów - Środa, 07.05.2025
Reklama

Śmiertelne potrącenie w Boguchwale. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

Dodano:

fot. Archiwum KMP Rzeszów
fot. Archiwum KMP Rzeszów
Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem w Boguchwale. Samochód śmiertelnie potrącił pieszego. Kierowca nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Policja ustala tożsamość zmarłego oraz poszukuje kierowcy samochodu.

Wypadek miał miejsce w Boguchwale przed godz. 22:00. Jak ustalili policjanci, kierowca auta jadąc w kierunku Rzeszowa potrącił pieszego, który przechodził przesz jezdnię w rejonie przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Suszyckich z ul. Kalinową. Kierowca auta nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Mimo podjętej reanimacji przez załogę pogotowia ratunkowego, potrącony mężczyzna zmarł. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań.

Policjanci pracują nad ustaleniem tożsamości pieszego i kierującego samochodem.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Unieważniono przetarg na modernizację Podziemnej Trasy Turystycznej

RZESZÓW. Przetarg został unieważniony z prostej przyczyny: oferta wykonawcy przekracza wymagania finansowe miasta o prawie 10 mln zł.

Rzeszów

14 lutego na Podpromiu odbędą się Podkarpackie Targi Pracy

RZESZÓW. Organizatorem targów pracy jest Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rzeszów

Sky&More 2019, czyli o przyszłości branży lotniczej. Eksperci spotkają się w Rzeszowie 30 maja

RZESZÓW. Kongres Sky&More 2019 organizowany jest pod patronatem Związku Regionalnych Portów Lotniczych.

Rzeszów

Kolejny przetarg na przebudowę czterech dużych skrzyżowań w Rzeszowie do unieważnienia?

RZESZÓW. Prawdopodobnie przetarg zostanie unieważniony i powtórzony.

Rzeszów

Miasto zajmie się dylatacją oraz nawierzchnią wiaduktu Śląskiego

RZESZÓW. W budżecie miasta na ten cel zarezerwowano ok. 1,1 mln zł. 

Rzeszów

Asseco Resovia lepsza od Skry Bełchatów

RZESZÓW. MVP spotkania został Thibault Rossard.

Rzeszów

Rada Gminy Krasne negatywnie zaopiniowała pomysł przyłączenia sołectwa Malawa do Rzeszowa

KRASNE. 8 lutego w gminie Krasne odbyła się sesja w trybie nadzwyczajnym.

Reklama