Rzeszów - Piątek, 16.01.2026
Reklama

Śmiertelne potrącenie w Kamieniu

Dodano: 12.11.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

86-letnia kobieta potrącona przez samochód, zmarła w szpitalu. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 18:00 na drodze wojewódzkiej nr 878 w miejscowości Kamień w powiecie rzeszowskim. Wstępne ustalenia policji wskazują, że kierujący toyotą, potrącił pieszą przechodzącą przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.

86-letnia piesza, mieszkanka powiatu rzeszowskiego, z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Pomimo udzielonej pomocy medycznej, życia seniorki nie udało się uratować.

Kierujący toyotą był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Parku zdrowia na os. Kmity powstanie droga rowerowa oraz plac postojowy

RZESZÓW. Na inwestycje w budżecie miasta na 2019 rok zarezerwowano na ten cel 467 tys. zł.

Rzeszów

PKP PLK otrzymało dofinansowanie na przebudowę stacji Rzeszów Główny

RZESZÓW. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. oraz Centrum Unijnych Projektów Transportowych podpisały umowę na dofinansowanie dwóch projektów.

Reklama