Rzeszów - Czwartek, 12.02.2026
Reklama

Śmiertelne w skutkach pobicie podczas libacji na ul. Broniewskiego

Dodano: 08.02.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. W jednym z mieszkań przy ul. Broniewskiego doszło do szarpaniny trzech pijanych mężczyzn, po której 78-latek stracił życie. Policja bada sprawę.

Całe zdarzenie miało miejsce wczorajszego dnia. Trzech mężczyzn spożywało alkohol, w pewnym momencie doszło do sprzeczki, a w konsekwencji do szarpaniny. Całe zdarzenie miało miejsce na ul. Broniewskiego.

W wyniku awantury, przez wzgląd na liczne obrażenia ciała zmarł 78-latek. Prawdopodobną przyczyną śmierci jest pobicie. W związku ze zdarzeniem do wyjaśnienia policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 52 i 39 lat. Obydwaj byli pijani.

„Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19.00. Podczas udzielania pomocy poszkodowanemu, ten stracił przytomność” – wyjaśnia Adam Szeląg, oficer prasowy komendanta miejskiego.

Policja zajmuje się wyjaśnieniem szczegółów w sprawie.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Back to School w Millenium Hall w ten weekend. Będą atrakcje dla dzieci i szkolna akcja rabatowa

W programie, m.in. kiermasz zajęć pozalekcyjnych, warsztaty naukowe oraz gry i zabawy edukacyjne.

Rzeszów

Zderzenie bmw z ciężarówką w Głogowie Małopolskim. Kierowca osobówki zginął na miejscu

RZESZÓW. 60-letni obywatel Francji kierujący bmw, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czoło z ciężarowym mercedesem. Mężczyzna zginął na miejscu. Kierowca ciężarówki został ranny i trafił do szpitala.  

Rzeszów

Od września płatny parking w Millenium Hall

RZESZÓW. Pierwsze 180 minut będzie bezpłatne. Za każdą kolejną godzinę zapłacimy wg cennika. 

Rzeszów

Nowe ambulanse dla rzeszowskiego pogotowia

RZESZÓW. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie ma cztery nowe ambulanse. Zakup trzech z nich został dofinansowany z rządowego Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, czwarty pojazd zakupiono ze środków własnych.

Rzeszów

Nieczynne przystanki przy ul. Bardowskiego

RZESZÓW. Od dzisiaj zamknięte zostają zatoki autobusowe zlokalizowane przy ul. Bardowskiego. Autobusy będą odjeżdżały z przystanków na placu Wolności.

Rzeszów

Od września autobusy MPK pojadą do Albigowej

RZESZÓW. Od początku przyszłego miesiąca autobusy komunikacji miejskiej będą dojeżdżać do Albigowej w gminie Łańcut. Dzisiaj podpisano porozumienie w tej sprawie.

Rzeszów

Kamienica przy ul. Grunwaldzkiej odzyskała dawny blask [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Zakończyła się rewitalizacja elewacji kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej 24 w Rzeszowie. Budynek odzyskał dawny – XIX wieczny wygląd.

Reklama