Rzeszów - Czwartek, 18.09.2025
Reklama

Śmiertelne w skutkach pobicie podczas libacji na ul. Broniewskiego

Dodano: 08.02.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. W jednym z mieszkań przy ul. Broniewskiego doszło do szarpaniny trzech pijanych mężczyzn, po której 78-latek stracił życie. Policja bada sprawę.

Całe zdarzenie miało miejsce wczorajszego dnia. Trzech mężczyzn spożywało alkohol, w pewnym momencie doszło do sprzeczki, a w konsekwencji do szarpaniny. Całe zdarzenie miało miejsce na ul. Broniewskiego.

W wyniku awantury, przez wzgląd na liczne obrażenia ciała zmarł 78-latek. Prawdopodobną przyczyną śmierci jest pobicie. W związku ze zdarzeniem do wyjaśnienia policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 52 i 39 lat. Obydwaj byli pijani.

„Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19.00. Podczas udzielania pomocy poszkodowanemu, ten stracił przytomność” – wyjaśnia Adam Szeląg, oficer prasowy komendanta miejskiego.

Policja zajmuje się wyjaśnieniem szczegółów w sprawie.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W sobotę utrudnienia na al. Powstańców Warszawy. Wyłączą dwa pasy ruchu

RZESZÓW. W sobotę (26 czerwca) prowadzone będą kolejne prace przy budowie kładki rowerowej przy moście Karpackim. W związku z tym kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, które potrwają od godz. 7:00 do...

Rzeszów

Nowy rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Od 3 lipca Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wprowadza na czas wakacji nowe rozkłady jazdy na liniach 0A, 0B, 12, 13, 17, 18, 19, 34. Linia nr 21 będzie zlikwidowana.

Rzeszów

Rzeszowskie Miodobranie. W weekend degustacja i kiermasz produktów pszczelich

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend w Rzeszowie odbędzie się druga edycja Rzeszowskiego Miodobrania - degustacja miodu z Pasieki w Sercu Miasta oraz kiermasz produktów pszczelich.

Rzeszów

Od 1 lipca wspólny bilet ZTM i ZG PKS. Umowa podpisana

RZESZÓW. Bilet miesięczny Autobus + Autobus uprawnia do podróżowania autobusami komunikacji miejskiej oraz podmiejskiej.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! W środę utrudnienia w ruchu na moście Karpackim

RZESZÓW. W związku z dalszymi pracami przy budowie kładki rowerowej, w środę (23 czerwca) na al. Powstańców Warszawy, na moście Karpackim) wystąpią utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Od dziś zakaz parkowania w rejonie ratusza

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek wprowadził zakaz parkowania w rejonie rzeszowskiego ratusza. - Teren przy ratuszu ma być przestrzenią publiczną, dla mieszkańców, spacerowiczów - mówi Fijołek.

Rzeszów

Konrad Fijołek zaprzysiężony na prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. 21 czerwca w rzeszowskim ratuszu, w obecności radnych i wielu zaproszonych gości, Konrad Fijołek złożył uroczyste ślubowanie. Tuż po zaprzysiężeniu nowy prezydent Rzeszowa spotkał się z mieszkańcami na Rynku.

Rzeszów

Zebrano pierwszy miód z pasieki MPWiK w Rzeszowie

RZESZÓW. Na terenie Zakładu Uzdatniania Wody rzeszowskiego MPWiK od około roku działa pierwsza w Rzeszowie miejska pasieka. 

Reklama