Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek na ul. Krakowskiej

Dodano: 25.08.2021 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. 73-letnia kobieta została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Krakowskiej. Ranna piesza trafiła do szpitala, gdzie mimo wysiłków lekarzy zmarła.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 12:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, 86-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc oplem merivą w kierunku centrum miasta, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 73-letnią pieszą. Kobieta z poważnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Mimo udzielonej pomocy medycznej, zmarła.

86-latek był trzeźwy. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tragedia w Zakładzie Karnym w Rzeszowie. Aresztant zabił funkcjonariuszkę

RZESZÓW. Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci 39-letniej funkcjonariuszki Służby Więziennej. Kobieta została zabita przez aresztanta w trakcie konsultacji psychologicznej.

Rzeszów

Tak może wyglądać Podkarpackie Centrum Zdrowia Dziecka [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Projekt warszawskiej pracowni Atelier Tektura zwyciężył w konkursie na koncepcję architektoniczną Podkarpackiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Rzeszów

Miasto przekaże kolejne środki na budowę Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. Ponad 5 mln zł wsparcia finansowego przekaże w tym roku miasto Rzeszów na budowę infrastruktury przystankowej w ramach Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej, przedsięwzięcia realizowanego przez Województwo Podkarpackie.   

Rzeszów

Będzie nowa ulica na osiedlu im. Franciszka Kotuli

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa nowej drogi, pomiędzy ulicą Błogosławionej Karoliny a Czudecką.

Rzeszów

Powołano Rzeszowską Radę Kobiet. W skład weszło 14 pań

RZESZÓW. 14 pań reprezentujących różne środowiska weszło w skład Rzeszowskiej Rady Kobiet, której oficjalne powołanie odbyło się w piątek w Urban Lab. Na czele rady stanęła Patricia Mitro.  

Rzeszów

Wiosną w Rzeszowie pojawi się blisko 500 dużych drzew

RZESZÓW. Blisko pół tysiąca dużych drzew pojawi się w Rzeszowie w ramach wiosennych nasadzeń prowadzonych przez Zarząd Zieleni Miejskiej.

Rzeszów

Nowa hala sportowa I LO w Rzeszowie powstanie w dwa lata

RZESZÓW. Wybrano wykonawcę nowej, dwupoziomowej hali sportowej sportowa I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Obiekt powinien być gotowy w czerwcu 2024 roku.

Rzeszów

Asystenci pomogą uczniom z niepełnosprawnościami

RZESZÓW. W czterech rzeszowskich szkołach i przedszkolu zatrudnieni zostaną asystenci, którzy będą pomagać w nauce dzieciom z niepełnosprawnościami i z innymi dysfunkcjami.

Reklama