Rzeszów - Sobota, 20.09.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek na ul. Myśliwskiej. Nie żyje rowerzysta

Dodano: 21.01.2022 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło na ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. 52-letni rowerzysta najprawdopodobniej przewrócił się na jezdnię i w wyniku obrażeń zmarł.

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 18:30. Jak wynika z ustaleń Policji, 52-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc na rowerze ulicą Myśliwską, z niewyjaśnionych przyczyn przewrócił się na jezdnię. W wyniku odniesionych obrażeń, mimo reanimacji, mężczyzna zmarł na miejscu.

Wstępne ustalenia policjantów nie ujawniły śladów mogących wskazywać, że w tym zdarzeniu brały udział osoby trzecie.

Ciało rowerzysty zabezpieczono do dalszych badań. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

„Walczymy w interesie mieszkańców”. Śmieciarki w formie protestu spowolnią ruch w Rzeszowie?

RZESZÓW. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że taki protest może odbyć się 9 grudnia br.

Rzeszów

Przetarg na obwodnice południową ma szansę ruszyć w przyszłym roku

RZESZÓW. Wczoraj dyrektor Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska podpisał postanowienie uzgadniające warunki realizacji przedsięwzięcia.

Rzeszów

Ekrany akustyczne na ul. Lwowskiej pojawią się w 2021 roku

RZESZÓW. Zgodnie z zapisami w WPF-ie mówimy o montażu ekranów na wysokości osiedla Mieszka I na długości ok. 270 m.

Rzeszów

PKS zawiesza siedem kursów. Powodem brak dofinansowania

RZESZÓW. Kursy zostają zawieszone z dniem 1 grudnia br.

Rzeszów

Kolejne zatrzymania CBA w związku z tzw. aferą podkarpacką. Tym razem chodzi o elektrociepłownie

RZESZÓW. Wcześniej prokuratura przedstawiła, w tym wątku, zarzuty 12 osobom.

Rzeszów

MPWiK nie wyklucza budowy elektrowni wiatrowej i wodnej

RZESZÓW. „Planujemy wdrożenie projektu budowy elektrowni wodnej na odpływie oczyszczonych ścieków do Wisłoka i rozważamy możliwość wybudowania elektrowni wiatrowej".

Reklama