Rzeszów - Środa, 08.04.2026
Reklama

Śmiertelny wypadek w Rudnej Małej. 51-latek zginął na miejscu

Dodano: 20.12.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

W Rudnej Małej samochód ciężarowy potrącił 51-letniego rowerzystę. Poszkodowany w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 5:00, na drodze krajowej nr 9 w Głogowie Małopolskim, w rejonie hotelu Cztery Pory Roku. Z ustaleń policji wynika, że 54-letni mężczyzna jadący ciężarowym mercedesem z naczepą w kierunku Głogowa Małopolskiego, śmiertelnie potrącił mężczyznę, 51-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego, który najprawdopodobniej jechał rowerem.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Funkcjonariusze rzeszowskiej ekipy wypadkowej pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili wszelkie czynności, które mogą pomóc z ustaleniu okoliczności tego tragicznego wypadku.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 20.12.2024, godz. 15:31
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Sprzedawał podrobioną odzież znanych marek na giełdzie samochodowej

RZESZÓW. 20-latek z Nowego Sącza odpowie za handel podrobionymi ciuchami światowych marek. Mężczyzna sprzedawał towar na giełdzie samochodowej w Rzeszowie.

Rzeszów

#JestemNaBecieNaCałymŚwiecie, czyli dwunasta edycja InternetBeta w wersji online

RZESZÓW. Choć rok 2020 zaskoczył wszystkich i pokrzyżował różne plany, w rozkładzie jazdy tegorocznych konferencji branżowych nie mogło zabraknąć Bety. 

Rzeszów

Kierował samochodem mając 4 promile i zakaz prowadzenia pojazdów

RZESZÓW. Świadkowie uniemożliwili jazdę 47-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, który mając 4 promile alkoholu we krwi prowadził samochód. Dodatkowo mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Rzeszów

Masz pomysł na innowacje w Rzeszowie? Zgłoś go do Urban Lab

RZESZÓW. Laboratorium miejskie zbiera pomysły na innowacje, które przyczynią się do poprawy jakości życia mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

InternetBeta 2020 online i bezpłatnie

RZESZÓW. W związku z obecną sytuacją, tegoroczna edycja konferencji InternetBeta odbędzie się w całości online, a udział w konferencji jest bezpłatny.

Rzeszów

Od 1 października większa strefa płatnego parkowania. Ruszyła sprzedaż abonamentów

RZESZÓW. Od 1 października w Rzeszowie zacznie funkcjonować szersza strefa płatnego parkowania, powiększona o osiedla 1000-lecia oraz Grota-Roweckiego.

Rzeszów

Startuje 3-dniowy festiwal piwa na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W dniach 11 - 13 września 2020 r. w stolicy Podkarpacia odbędzie się wyjątkowy festiwal piw rzemieślniczych.

Rzeszów

Kradł buty i kosmetyki w jednej z galerii handlowych. Usłyszał 5 zarzutów

RZESZÓW. 27-letni mieszkaniec Rzeszowa podejrzany o kradzieże w sklepach na terenie jednej z rzeszowskich galerii handlowych został zatrzymany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama