Rzeszów - Czwartek, 18.12.2025
Reklama

Śmiertelny wypadek w Stykowie. Quad uderzył w drzewo

Dodano: 23.04.2020 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
Nie żyje 31-letni mieszkaniec gminy Głógów Małopolski, który jadąc quadem przez las, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Do tragicznego wypadku doszło dziś w nocy, około godz. 2:00 w Stykowie w powiecie rzeszowskim. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący quadem jadąc drogą asfaltową przez las, z Głogowa Małopolskiego w kierunku Stykowa, na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Pomimo reanimacji 31-letni mężczyzna zginął na miejscu.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Policyjny pościg ulicami Rzeszowa za pijanym kierowcą

RZESZÓW. Policjanci drogówki ścigali kierowcę toyoty, który przekroczył dozwoloną prędkość i nie zatrzymał się do kontroli. Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto największy na Podkarpaciu sklep z akwarystyką morską

RZESZÓW. Od 5 grudnia 2020r. funkcjonuje w Rzeszowie największy na podkarpaciu sklep Coral Land z akwarystyką morską oraz salon projektowy Aqua Salon.

Rzeszów

Czołowe zderzenie seatów w Mrowli. Kierująca cordobą miała niemal 2 promile

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w Mrowli. Doszło tam do czołowego zderzenia seatów. Kierująca jednym z nich była nietrzeźwa.

Rzeszów

Wizz Air zainaugurowało loty z Jasionki do Eindhoven

RZESZÓW. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka, stał się dziesiątym lotniskiem w Polsce obsługującym samoloty Wizz Air. We wtorek, 15 grudnia przewoźnik zainaugurował połączenie Rzeszów-Eindhoven.

Rzeszów

Judoka Millenium Rzeszów zdobył Mistrzostwo Polski

RZESZÓW. Mateusz Grendys, zawodnik klubu UKJ Millenium Rzeszów, zdobył złoty medal na mistrzostwach w Poznaniu.

Rzeszów

Na ul. Sikorskiego pędził ponad 180 km/h

RZESZÓW. 20-latek kierujący seatem przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 100 km/h. Młody kierowca miał na koncie ponad 20 pkt karnych. Mężczyzna stracił prawo jazdy.  

Rzeszów

Zmiany w rozkładzie jazdy czterech linii komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Od najbliższego poniedziałku autobusy linii 0A, 0B, 18 i 19 będą kursowały wg rozkładu jazdy obowiązującego dla dnia roboczego pozaszkolnego.

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono jedyny w Polsce system "zielonej fali" dla pojazdów uprzywilejowanych

RZESZÓW. Stolica Podkarpacia jest pierwszym polskim miastem, które wdrożyło technologię priorytetu dla pojazdów uprzywilejowanych.

Reklama