Rzeszów - Środa, 08.04.2026
Reklama

Śmiertelny wypadek w Stykowie. Quad uderzył w drzewo

Dodano: 23.04.2020 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
Nie żyje 31-letni mieszkaniec gminy Głógów Małopolski, który jadąc quadem przez las, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Do tragicznego wypadku doszło dziś w nocy, około godz. 2:00 w Stykowie w powiecie rzeszowskim. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący quadem jadąc drogą asfaltową przez las, z Głogowa Małopolskiego w kierunku Stykowa, na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Pomimo reanimacji 31-letni mężczyzna zginął na miejscu.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Bilet na autobus kupisz bezdotykowo. ZTM testuje nowe kasowniki

RZESZÓW. Szykują się duże zmiany w systemie płatności za bilety komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Na 2 dni zamkną ul. Jana Pawła II. Zmiana rozkładu jazdy linii nr 12

RZESZÓW. ZTM poinformował o czasowej zmianie rozkładu jazdy autobusu linii nr 12, w związku z pracami budowlanymi na ul. Jana Pawła II.

Rzeszów

Biedronki czynne do północy lub całodobowo [LISTA]

RZESZÓW. Do 18 kwietnia sklepy sieci Biedronka będą czynne do godz. 24:00 lub całodobowo.

Rzeszów

Gospodarka w obliczu pandemii. Debata online ekspertów WSIiZ

RZESZÓW. 15 kwietnia o godz. 17:00 eksperci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie będą dyskutowali na temat sytuacji gospodarczej w obliczu pandemii koronawirusa. Debatę będzie można śledzić w internecie.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska drukuje przyłbice ochronne dla medyków

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska włączyła się w pomoc w walce z koronawirusem i rozpoczęła drukowanie przyłbic dla medyków.

Rzeszów

3 rzeszowskie inwestycje biorą udział w konkursie "Modernizacja Roku & Budowa XXI w."

Do 11 maja można oddawać głos na 3 rzeszowskie inwestycje, które biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI w. 

Rzeszów

Tragiczny wypadek na ul. Piłsudskiego. Zginął młody kierowca

RZESZÓW. Trwa ustalanie przyczyn nocnego wypadku do jakiego doszło w Rzeszowie, na ul. Piłsudskiego. Kierujący mercedesem uderzył w słup sygnalizacji świetlnej. Zginął na miejscu.

Rzeszów

Korekty w świątecznych kursach autobusów MPK

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził korekty do okołoświątecznego rozkładu jazdy autobusów komunikacji miejskiej. 

Reklama