Rzeszów - Poniedziałek, 15.12.2025
Reklama

Specjalna linia autobusowa z okazji 28. Finału WOŚP w Rzeszowie

Dodano: 07.01.2020 r.

fot. zdjęcie z facebookowego profilu: Estrada Rzeszowska
fot. zdjęcie z facebookowego profilu: Estrada Rzeszowska
RZESZÓW. 12 stycznia na rzeszowskim Rynku odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rzeszowie. Z tej okazji Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalną i bezpłatną trasę zabytkowym autobusem.

Z okazji 28. Finału WOŚP w Rzeszowie będzie kursował specjalny autobus. Jelcz PR110 U z 1982 roku został wyremontowany w MPK Rzeszów i przywrócony do stanu fabrycznego.

Zabytkowy autobus kursował będzie trasą: Słowackiego – Piłsudskiego – Pl. Wolności – Rejtana – Powst. Warszawy – Hetmańska – Kilara – Słowackiego. Przejazd będzie bezpłatny, zaś przejechanie tej trasy zajmie ok. 30 min.

Autobus będzie zatrzymywał się na wszystkich przystankach. Odjazdy autobusu spod Ratusza wykonywane będą o godzinach 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 i 18:00. Dodajmy, że podczas ubiegłorocznego Finału WOŚP mieszkańcy Rzeszowa mieli możliwość skorzystać z takiej samej atrakcji.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W pustostanie przy ul. Chłopickiego znaleziono ciało 45-letniego mężczyzny

RZESZÓW. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 45-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono wczoraj w pustostanie przy ul. Chłopickiego w Rzeszowie. 

Rzeszów

Przebudowa Stadionu Miejskiego. Stary jupiter zostanie na pamiątkę

RZESZÓW. Trwa przebudowa Stadionu Miejskiego „Stal” w Rzeszowie. W ramach inwestycji, obiekt zyska m.in. nowe oświetlenie. 

Rzeszów

Miasto organizuje transport na szczepienie przeciwko Covid-19

RZESZÓW. Z transportu mogą skorzystac osoby  niepełnosprawne oraz seniorzy.

Rzeszów

Dotacje na usuwanie wyrobów zawierających azbest w Rzeszowie. Nabór rusza 1 lutego

RZESZÓW. 1 lutego 2021 r. rusza nabór wniosków o dotacje na usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Rzeszowa. Wnioski będą przyjmowane do 26 lutego br.

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce podsumowało miniony rok

JASIONKA. Port lotniczy Rzeszów-Jasionka dotkliwie odczuł skutki pandemii koronawirusa. W 2020 roku lotnisko obsłużyło 230 tys. pasażerów. W porównaniu z rekordowym, 2019 rokiem jest to spadek o 70 procent.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc zakażony koronawirusem. Trafił do szpitala

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc przebywa w Szpitalu Miejskim. U Prezydenta potwierdzono koronawirusa. Na dzień dzisiejszy jego stan jest dobry.

Rzeszów

Tak będzie wyglądała nowa strefa relaksu na Politechnice Rzeszowskiej [Wizualizacje]

RZESZÓW. Studenci Politechniki Rzeszowskiej zyskają kolejną strefę relaksu. Powstanie ona na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury. Będzie to już trzecia taka przestrzeń na uczelni.

Rzeszów

Rzeszów walczy o tytuł "Świetlnej Stolicy Polski". Rusza drugi etap plebiscytu

RZESZÓW. Rzeszów zakwalifikował się do rundy finałowej plebiscytu „Świeć się z Energą” i będzie walczył o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”. Głosowanie potrwa do 25 stycznia 2021 r.

Reklama