Rzeszów - Czwartek, 18.12.2025
Reklama

Stephane Antiga trenerem Developresu SkyRes Rzeszów

Dodano: 17.05.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. W nowym sezonie 2019/2020 nowym trenerem drużyny Developres SkyRes Rzeszów zostanie Stephane Antiga.

DevelopRes SkyRes Rzeszów ogłosił, że w nowym sezonie drużynę poprowadzi Stephane Antiga, były trener reprezentacji Polski oraz ONICO Warszawa.

Do tej pory francuski trener prowadził tylko męskie zespoły. Jeszcze nie tak dawno mówiło się o tym, że Antiga ma poprowadzić drużynę mistrza Polski - ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle.

Warto przypomnieć, że DevelopRes SkyRes Rzeszów w zakończonym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet zajął trzecie miejsce. W meczach o brązowy medal drużynę prowadził już Bartłomiej Dąbrowski, który wcześniej był asystentem Lorenzo Micellego. Włoch został zwolniony po przegranym półfinale z ŁKS-em Commercecon Łódź.
Źródło: www.lsk.pls.pl
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kilka rzeszowskich dróg osiedlowych zyska nowe nawierzchnie asfaltowe

RZESZÓW. Nowe asfaltowe nawierzchnie będą już niedługo układane m.in. na ul. Śnieżnej na os. Budziwój, ul. Dębickiej na os. Przybyszówka, ul. Kalinowej na os. Bzianka.

Rzeszów

Rekordowa frekwencja w głosowaniu na projekty w ramach RBO 2026

RZESZÓW. „Mamy rekord!! Takiego Waszego zaangażowania w Rzeszowski Budżet Obywatelski jeszcze nigdy nie było!” – napisał Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek w mediach społecznościowych po zakończeniu głosowania.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana terminu wprowadzenia nowej organizacji ruchu na ul. Krzyżanowskiego i al. Armii Krajowej

RZESZÓW. W związku z czwartkowymi ulewnymi deszczami Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie zmienia termin wprowadzenia nowej organizacji ruchu na al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego.

Rzeszów

Rusza sezon letni na basenach otwartych w Rzeszowie

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend będzie można schłodzić się w wodach basenów otwartych Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Jałowego.

Rzeszów

Od 6 czerwca zamknięty POP na Dworcu Lokalnym

RZESZÓW. Przez blisko trzy miesiące zamknięty będzie POP na Dworcu Lokalnym w Rzeszowie.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Boguchwale. Nie żyje 56-letni motocyklista

BOGUCHWAŁA. 56-letni mężczyzna kierujący motocyklem zderzył się z samochodem osobowym. Zginął na miejscu.

Rzeszów

Przy 9 rzeszowskich szkołach powstaną nowe boiska

RZESZÓW. Ponad 1,2 mln zł będzie kosztowała budowa dziewięciu boisk na terenach szkół w Rzeszowie. Będą one gotowe w sierpniu tego roku.

Rzeszów

Zakończył się I etap budowy dróg łączących ul. Wołyńską z ul. Potokową

RZESZÓW. W zachodniej części Rzeszowa powstała ważna droga, która w przyszłości połączy dwa duże osiedla: Kotuli i Staroniwę. Zadanie pn. „Budowa dróg KDZ, KDL1, KDL2 łączących ul. Wołyńską z ul. Potokową –...

Reklama