Rzeszów - Wtorek, 17.03.2026
Reklama

Stracił panowanie nad oplem, uderzył w słup i staranował ogrodzenie. 47-latek miał blisko 1,4 promila

Dodano: 11.03.2026 r. / Redakcja

Zdarzenie przy ul. Beskidzkiej w Rzeszowie / fot. KMP w Rzeszowie
Zdarzenie przy ul. Beskidzkiej w Rzeszowie / fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Do 3 lat pozbawienia wolności oraz duża kara finansowana grozi 47-letniemu kierowcy, który będąc pod wpływem alkoholu, wsiadł za kółko, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w słup energetyczny i staranował ogrodzenie prywatnej posesji.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godz. 12:00 drogowym na ulicy Beskidzkiej w Rzeszowie. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 47-ltni mężczyzna jadać oplem, stracił panowanie nad samochodem, następnie uderzył w słup energetyczny i staranował ogrodzenie prywatnej posesji. Pojazd przewrócił się na bok.

Okazało się, że kierowca jest pod wpływem alkoholu. Mężczyzna wydmuchał 1,36 promila.

47-latek został zatrzymany przesz funkcjonariuszy i doprowadzony do policyjnej izby zatrzymań.

Wkrótce nieodpowiedzialny kierowca usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna poniesie także duże konsekwencje finansowe.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

We wrześniu pierwsze Targi Seniora w Rzeszowie. Trwają zgłoszenia firm

RZESZÓW. W dniach 24-25 września 2021 r. w rzeszowskiej Hali Podpromie odbędą pierwsze Targi Seniora. Będzie to jedna z głównych atrakcji Senioraliów Rzeszowskich.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie na DK97 w Rzeszowie

RZESZÓW. Kierowca Saaba potrącił pracownika firmy prowadzącej prace przy drodze. 

Rzeszów

W niedzielę 14. PKO Półmaraton Rzeszowski oraz 6. PKO Sztafeta Półmaratońska

RZESZÓW. Rzeszów wraca do biegania. W najbliższą niedzielę odbędzie się 14.PKO Półmaraton Rzeszowski oraz 6.PKO Sztafeta Półmaratońska.

Rzeszów

Budowa ul. Spacerowej. Ogłoszono przetarg na dokumentację projektową

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która wykona dokumentację projektową na budowę ul. Spacerowej. Wykonawca będzie również musiał uzyskać zgodę na realizację inwestycji drogowej (ZRID). Oferty przyjmowane będą do 23 czerwca.

Rzeszów

Empik powraca do rzeszowskiej Plazy

RZESZÓW. Empik powraca do grona najemców CH Plaza Rzeszów. Nowy salon o powierzchni blisko 250 mkw zlokalizowany będzie na parterze. Otwarcie we wrześniu.

Rzeszów

W środę utrudnienia w ruchu na al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie

RZESZÓW. W związku z pracami przy budowie kładki rowerowej w środę (16 czerwca) na al. Powstańców Warszawy, przy moście Karpackim (zapora) będą utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Nielegalna uprawa konopii w Sokołowie Młp. Zabezpieczono 11 krzewów i ponad 285 g marihuany

RZESZÓW. Do 10 lat więzienia grozi 31-latkowi z Sokołowa Małopolskiego, który nielegalnie uprawiał konopie. Zabepieczono 11 krzewów i ponad 285 gramów marihuany.

Rzeszów

Konrad Fijołek nowym prezydentem Rzeszowa. Oficjalne wyniki wyborów

RZESZÓW. Konrad Fijołek zwyciężył w pierwszej turze przedterminowych wyborów na prezydenta miasta Rzeszowa -  wynika z sondażu exit poll, przeprowadzonego przez Instytut Badań Samorządowych.

Reklama