Rzeszów - Poniedziałek, 04.05.2026
Reklama

"Superbohaterowie" na rolkach przejadą przez Rzeszów

Dodano: 01.09.2023 r.

RZESZÓW. W piątek, 1 września 2023 roku w Rzeszowie odbędzie się nocny przejazd na rolkach. Tematem przejazdu będą „Superbohaterowie”. Posiadacze najbardziej kreatywnych strojów zostaną nagrodzeni.

Nightskating Rzeszów, to nocny przejazd na rolkach ulicami miasta. To jedyna okazja dla rolkarzy, aby zobaczyć miasto nocą z perspektywy zarezerwowanej na co dzień dla kierowców. Poziom trudności organizatorzy określają jako łatwy, dlatego w imprezie mogą uczestniczyć wszyscy, którzy pewnie czują się na rolkach oraz potrafią hamować.

Zbiórka uczestników piątkowego przejazdu rozpocznie się o godz. 19:30 na parkingu Politechniki Rzeszowskiej przy Powstańców Warszawy 12. Rolkarze wyruszą o godz. 20:00. Do pokonania będą mieli dystans o długości ok 10 km. Trasa przebiegać będzie ulicami: al. Powstanców Warszawy – al. Rejtana – al. Kopisto – ul. Szopena - ul. Piłsudskiego – ul. Cieplińskiego – ul .Dąbrowskiego – al. Powstańców Warszawy - Parking Politechnika Rzeszowska al. Powstańców Warszawy 12.
Reklama
Szacowany czas przejazdu: 1h 40 min

Tematem przejazdu są Superbohaterowie. Po jego zakończeniu odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie. Najbardziej kreatywne stroje zostaną nagrodzone.

„W przejeździe będzie nam towarzyszyła muzyka i świetna atmosfera” – zapewniają organizatorzy wydarzenia.

O bezpieczeństwo przejazdu zadba policja oraz ekipa zabezpieczająca.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Znamy wykonawców zainteresowanych remontem kładki nad al. J. Piłsudskiego

RZESZÓW. Ratusz na remont kładki zarezerwował w budżecie miasta 128 tys. zł.

Rzeszów

Powstała pierwsza Rada Uniwersytetu Rzeszowskiego. W jej skład wchodzi siedmiu członków

RZESZÓW. Przewodniczącym Rady Uczelni I kadencji został Wit Karol Wojtowicz.

Rzeszów

Przy ul. Warszawskiej powstaną ekrany dźwiękochłonne? Ratusz: nie ma jeszcze decyzji

RZESZÓW. O podjęcie inwestycji zwrócił się radny PiS, Marcin Fijołek.

Rzeszów

21 kilogramów narkotyków i 12 podejrzanych w rękach CBŚP z Rzeszowa

RZESZÓW. Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec 11 podejrzanych tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

Rzeszów

Siatkarki Developres SkyRes Rzeszów przegrywają finał Pucharu Polski Kobiet

RZESZÓW. Dla zespołu z Polic to siódmy triumf w Pucharze Polski.

Reklama