Rzeszów - Niedziela, 02.08.2026
Reklama

Surowe konsekwencje za brawurową jazdę. 40-latka pędziła Porsche prawie 180 km/h

Dodano: 28.07.2026 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

Utrata prawo jazdy na trzy miesiące, 2500 zł mandatu oraz 15 punktów karnych - taką cenę zapłaciła 40-letnia mieszkanka Kolbuszowej, ża brawurową jazdę. Kobieta pędziła Porche 178 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 90 km/h.

W piątek policjanci patrolijący drogę w Turzy (w powiecie rzeszowskim) zatrzymali do kontroli kierującą Porsche, która poruszała się z dużą prędkością. Laserowy miernik wskazał, że pojazd jechał z prędkością 178 km/h, czyli o 88 km/h za szybko. Za kierownicą siedziała 40-letnia mieszkanka Kolbuszowej.

Za brawurową jazdę, kobieta straciła prawo jazdy na trzy miesiące. Została też ukarana mandatem w wysokości 2500 złotych oraz 15 punktami karnymi.

Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych, i apelują o zdjęcie nogi z gazu oraz bezwzględne przestrzeganie obowiązujących limitów.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszył przetarg na modernizację ul. Grunwaldzkiej

RZESZÓW. Miasto poszukuje wykonawcy, który zajmie się przebudową ul. Grunwaldzkiej.

Rzeszów

Akcja CBŚP na ul. Grottgera dotyczyła likwidacji sieci agencji towarzyskich

RZESZÓW, POLSKA. Zatrzymano osoby podejrzane o czerpanie korzyści z działalności sieci agencji towarzyskich.

Rzeszów

Grzegorz Gilewicz nie będzie już dyrektorem Elektrociepłowni w Rzeszowie

RZESZÓW. Grzegorza Gilewicza na stanowisku zastąpi Paweł Majewski.

Rzeszów

Wypadek na ul. Cieplińskiego. Kierowca potrącił pieszą na przejściu

RZESZÓW. Dzisiaj rano policjanci interweniowali na ul. Cieplińskiego gdzie doszło do zdarzenia drogowego.

Rzeszów

Ceny za odbiór śmieci wzrosną od 1 marca. Radni przyjęli uchwałę

RZESZÓW. Wyższe ceny za odbiór odpadów zaczną obowiązywać od 1 marca. 

Rzeszów

Siatkarze z Rzeszowa zdobywają trzy punkty w Olsztynie

RZESZÓW. MVP spotkania został Zbigniew Bartman.

Rzeszów

Rzeszowskie Centrum Komunikacyjne. Przetarg ruszy w styczniu?

RZESZÓW. Budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego i przebudowa dworca PKP ma się zakończyć do 2023 roku.

Reklama