Rzeszów - Poniedziałek, 15.12.2025
Reklama

Targi Budownictwa w weekend w Rzeszowie. Organizatorzy wydali oświadczenie

Dodano: 04.03.2020 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W weekend w Rzeszowie odbędzie się jedna z największych imprez masowych w regionie. Chodzi o Targi Budownictwa organizowane w hali Podpromie. W związku z koronawirusem, organizatorzy targów zapowiedzieli, że podczas wydarzenia „zostaną zachowane wszystkie procedury sanitarne zalecane przez Głównego Inspektora Sanitarnego”.

Targi Budownictwa EXPO DOM to jedne z największych w Polsce targów z branży budowlanej. Targi co roku odwiedza blisko 15 tys. osób a swoją ofertę prezentuje ponad 200 wystawców z regionu, polski i zagranicy.

Targi odbędą się w najbliższy weekend, tj. 6 – 8 marca 2020 r. w rzeszowskiej Hali Podpromie. Będzie to Jubileuszowa, 25. edycja. Na imprezie swoje oferty materiałów  budowlanych i wykończeniowych zaprezentuje ponad 200 wystawców. Będą specjalne promocje i rabaty. Podczas imprezy odbędą się także Targi Nieruchomości z udziałem najważniejszych deweloperów realizujących inwestycje mieszkaniowe w Rzeszowie. Wydarzeniu towarzyszą dwa kongresy dotyczące nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i budownictwa infrastrukturalnego oraz szkolenia na temat budowlanego rynku pracy.

Targi Budownictwa EXPO DOM w piątek i sobotę, 6 i 7 marca, można zwiedzać w godz. 10.00-18.00, w niedzielę od 10.00 do 17.00. Bilet wstępu kosztuje 15 zł. Bezpłatny wstęp na targi przysługuje uczestnikom wspomnianych wyżej kongresów (w dniu, kiedy te kongresy się odbywają): I Podkarpackiego Kongresu Budownictwa Infrastrukturalnego (6 marca) oraz III Kongres Smart Project, Building & City (7 marca). Aby wziąć w nich udział wystarczy zarejestrować udział poprzez formularz internetowy. Nie wymagana jest żadna opłata, trzeba jednak wypełnić zgłoszenie do 4 marca. Istnieje również możliwość rejestracji telefonicznie: 515 897 356 lub mailowo: rejestracja@targirzeszowskie.pl.
 
Reklama
Oświadczenie organizatora Targów w związku z koronawirusem

W związku z informacjami o koronawirusie COVID-19, podczas organizowanych w Rzeszowie Targów Budownictwa EXPO DOM 6-8 marca 2020 zostaną zachowane wszystkie procedury sanitarne zalecane przez Głównego Inspektora Sanitarnego. Na Hali PODPROMIE umieszczone zostaną pojemniki z płynem dezynfekcyjnym. Międzynarodowe Targi Rzeszowskie na bieżąco monitorują komunikaty Międzynarodowej Organizacji Zdrowia (WHO) i polskiego Ministerstwa Zdrowia.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów to MY. Oto kolejne pomysły mieszkańców na mikroinnowacje w mieście

RZESZÓW. Ogrody deszczowe, zielona wiata rowerowa i altana edukacyjna – to trzy mikroinnowacje zgłoszone przez mieszkańców Rzeszowa, które wybrano do realizacji w ramach kolejnej edycji programu „Rzeszów to MY”.

Rzeszów

Kolejna akcja znakowania rowerów w Rzeszowie

RZESZÓW. Najbliższa akcja znakowania rowerów odbędzie się 17 sierpnia. 

Rzeszów

W dniach 16 i 17 sierpnia zamknięte odcinki ul. Matysowskiej

RZESZÓW. Zaplanowany pierwotnie na 11 i 12 sierpnia ostatni etap prac przy rozbudowie ulicy Matysowskiej, został przesunięty na 16 i 17sierpnia.

Rzeszów

Święto Wojska Polskiego i piknik wojskowy w Rzeszowie

RZESZÓW. Oprócz pokazu sprzętu wojskowego i poczęstunku żołnierską grochówką na uczestników pikniku czekać będzie wiele atrakcji.

Rzeszów

W sobotę motoryzacyjne święto na Podpromiu i zbiórka charytatywna

RZESZÓW. 13 sierpnia na parkingu Podpromie odbędzie się piknik motoryzacyjny Super Car Weekend połączony ze zbiórką charytatywną

Rzeszów

Utrudnienia w związku z przebudową zatok autobusowych

RZESZÓW. Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, w najbliższych dwóch tygodniach, na trzech rzeszowskich ulicach wystąpią utrudnienia w ruchu w związku z przebudową zatok autobusowych.

Rzeszów

Przy SP nr 10 powstanie nowy plac zabaw

RZESZÓW Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Dominikańskiej 4, zyskają nowy plac zabaw. Obiekt powstanie na terenie o powierzchni około 5,5 ara. Inwestycja będzie realizowana w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na...

Reklama