Rzeszów - Poniedziałek, 23.03.2026
Reklama

Tor żużlowy na Stadionie Miejskim zostanie wyremontowany

Dodano: 06.03.2019 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Rozpoczął się przetarg na roboty budowlane na Stadionie Miejskim „Stal” związane z poprawą toru żużlowego. Remont powinien się zakończyć do 15 kwietnia 2019 roku.

Do zadań przyszłego wykonawcy należeć będzie likwidacja falistości bandy stałej, wymiana 8 słupów z przegubami do mocowania lamp sygnalizacyjnych za bandą wraz z dostawą 1 słupka zapasowego, regulacja krawężnika po wewnętrznej stronie toru o łącznej długości ok. 200 m wraz z pomalowaniem go na całej długości białą farbą oraz naprawa ubytków nawierzchni w parku maszyn i na podjeździe do niego.

Zgodnie z dokumentacją projektową, przedmiot zamówienia powinien być wykonany w terminie do 15 kwietnia br., natomiast wykonawców zainteresowanych remontem ratusz pozna 14 marca podczas otwarcia ofert.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Żądają wycofania decyzji Uniwersytetu Rzeszowskiego odnośnie wprowadzenia badań na zwierzętach

RZESZÓW. Utworzono petycje skierowaną do Uniwersytetu Rzeszowskiego, aby nie rozpoczynała badań na zwierzętach.

Rzeszów

W związku z remontem mostów nad al. Wyzwolenia od 21 do 27 będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Linie nr 9, 13, 18, 25, 26, 55, 58, N1 kursować będą objazdami.

Rzeszów

W PCN „Łukasiewicz” powstanie System Szkół Partnerskich. 75 szkół przystąpiło do projektu

RZESZÓW. Na dzień dzisiejszy do Systemu Szkół Partnerskich zgłosiło 75 szkół, docelowo będzie ich ok. 100.

Rzeszów

7,6 mln zł za rozbudowę budynku AL Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska planuje rozbudowę budynku AL. Roboty budowlane miałyby się rozpocząć najpóźniej w marcu, a na samą inwestycje zamierzają przeznaczyć 7,6 mln zł.

Rzeszów

Rozpoczął się cykl spotkań traktujących o Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. O Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej rozmawiano w Urzędzie Marszałkowskim.

Rzeszów

Protest w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Pracownicy są niezadowoleni z płac

RZESZÓW. Pracownicy manifestują swoje niezadowolenie z niskich płac nosząc żółte wstążki na znak ogólnopolskiego protestu.

Rzeszów

21 stycznia rozpoczną się konsultacje w sprawie zmiany granic Rzeszowa

RZESZÓW. Decyzje o zmianie granic zapadną do końca lipca.

Rzeszów

W sobotę uruchomią syreny alarmowe

RZESZÓW. Syreny zabrzmią 19 stycznia o godzinie 12.00.

Reklama