Rzeszów - Środa, 17.09.2025
Reklama

Tragedia na Żwirowni. Nie żyje 25-letni mężczyzna

Dodano: 07.07.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Pomimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować życia 25-letniego mężczyzny, który wraz z kolegą zaczął się topić podczas kąpieli na Żwirowni. Poszkodowani, to obywatele Indii, studiujący w Rzeszowie.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj po godz. 18:00 na kąpielisku przy ul Kwiatkowskiego. Jak wstępnie ustalili policjanci, dwaj mężczyźni, obywatele Indii w wieku 25 i 21 lat, podczas kąpieli zaczęli się topić. Młodszy z nich zaczął wzywać pomoc i został zauważony przez osoby przebywające na plaży, które wyciągnęły go na brzeg. Wtedy okazało się, że razem z nim, w pobliżu drewnianego pomostu, kąpał się jeszcze jego kolega. On również zaczął się topić i zniknął pod wodą. Chwile później jego również udało się wyciągnąć z wody.

Nieprzytomnego mężczyznę  przez kilkadziesiąt minut reanimowała załoga pogotowia ratunkowego. Udało się przywrócić mu funkcje życiowe, jednak jego stan był bardzo poważny. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy, 25-latek zmarł w nocy.

21-latek był trzeźwy. Jego życiu nie zagraża bezpieczeństwo.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zostało zabezpieczone do dalszych badań.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podpisano umowę na budowę Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

PODKARPACIE. Budowa PKA zapewni sprawniejsze podróże wokół stolicy Podkarpacia oraz wygodne połączenie z komunikacją lotniczą. 

Rzeszów

Policjanci i pracownicy sanepidu przeprowadzili kontrole w jednej z rzeszowskich galerii

RZESZÓW. 56 sklepów w jednej z galerii handlowych skontrolowali policjanci wspólnie z inspektorami sanepidu. Nie stwierdzono żadnych uchybień.

Rzeszów

Świąteczny rozkład jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. W okresie około świątecznym nastąpią ograniczenia w funkcjonowaniu rzeszowskiej komunikacji miejskiej. W pierwszy i drugi dzień świąt pojedzie tylko pięć linii.

Rzeszów

Uruchomiono schody ruchome na stacji Rzeszów Główny

RZESZÓW. Od 1 grudnia podróżni mogą korzystać już z ruchomych schodów na stacji Rzeszów Główny. To kolejne po windach ułatwienie jakie wprowadzono dla pasażerów w ostatnich tygodniach.

Rzeszów

Odbierz nagrody za przedświąteczne zakupy!

Odwiedź Centrum Handlowe Auchan Krasne, rób zakupy, skanuj paragony i odbieraj nagrody w ramach programu „Akcja Bonus”!

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Wysokiej Głogowskiej. Nie żyje 30-latek

30-letni kierowca volkswagena, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w betonowy przepust. . Mimo reanimacji jego życia nie udało się uratować.

Rzeszów

W Aeropolis powstanie rój dronów do misji antysmogowych

W Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym „Aeropolis” powstanie pierwszy na świecie rój dronów do misji antysmogowych. 

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej zamontowano bramki do zdalnego pomiaru temperatury

RZESZÓW. Bramki umieszczono w budynku rektoratu i biblioteki.

Reklama