Rzeszów - Piątek, 09.05.2025
Reklama

Tragedia na Żwirowni. Utonął 59-letni mężczyzna

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. 59-letni mężczyzna wszedł do wody i zaczął się topić. Niestety, pomimo wysiłków lekarzy, jego życia nie udało się uratować; zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 15:30 na terenie rzeszowskiego kąpieliska Żwirownia. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 59-letni mieszkaniec Rzeszowa wypoczywał w rejonie kąpieliska wspólnie ze swoim krewnym. W pewnej chwili postanowił się schłodzić i wszedł do wody w miejscu niestrzeżonym. Nagle zaczął się topić. Jego towarzysz wezwał ratowników, którzy zaczęli udzielać pomocy 59-latkowi.

Na miejsce wezwano ratowników medycznych, którzy przywrócili u mężczyzny funkcje życiowe. 59-latek został przewieziony do szpitala. Niestety kilka godzin później zmarł.

Rzeszowska policja informuje, że obaj mężczyźni najprawdopodobniej spożywali alkohol przed zdarzeniem. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Autobus bez kierowcy już w przyszłym roku? Ratusz bada temat

RZESZÓW. ”Wnioski są pozytywne, to jest w naszym zasięgu” – wyjaśniał Marek Ustrobiński.

Rzeszów

Sprzedawali nielegalnie tabletki aborcyjne. Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności

RZESZÓW. Ta sprawa miała swój początek w 2018 r., gdy do szpitala trafiła pacjentka z silnym krwawieniem.

Rzeszów

Wiemy jaka firma zajmie się odmuleniem rzeszowskiego zalewu

RZESZÓW. W najbliższych dniach nastąpi podpisanie umowy między Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej w Rzeszowie i konsorcjum.

Rzeszów

Będzie kolejne „odkomarzanie”. Drugi zabieg zostanie przeprowadzony 16 i 17 lipca

RZESZÓW. Dezynsekcja odbędzie się na terenach parków, zieleńców, placów zabaw oraz obszaru nad Zalewem.

Rzeszów

Szeregi podkarpackiej policji zasilił nowy wierzchowiec

RZESZÓW. Owidiusz, to koń rasy wielkopolskiej pochodzenia trakeńskiego.

Rzeszów

Koniec z prohibicją na Śródmieściu. Ratusz nie odwoła się od decyzji WSA

RZESZÓW. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Rzeszowie unieważnił uchwałę rzeszowskich radnych mówiącą o zakazie sprzedaży alkoholu od godziny 22.00 do 06.00 na terenie Śródmieścia.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kolejne osiedle. Będą też dwie nowe ulice

RZESZÓW. Na terenie miasta znajdzie się ul. Tadeusza Hejdy, ul. Czudecka oraz osiedle Zawiszy Czarnego.

Rzeszów

Przebudowa ronda Pobitno. Jest szansa na opracowanie dokumentacji projektowej

RZESZÓW. Jedna z ofert odpowiada wymaganiom finansowym, stawianym przez miasto.

Reklama