Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Tragiczne zdarzenie w Brzezówce. Nie żyje 47-letni mężczyzna

Dodano:

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Trwa ustalenie okoliczności śmierci 47-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna został znaleziony na jednej z dróg w Brzezówce w gminie Hyżne, obok niego leżał rower. Pomimo reanimacji jego życia nie udało się uratować.

O zdarzeniu dyżurny komendy miejskiej został powiadomiony w sobotę o godz. 23:00. Skierowani na miejsce policjanci, zauważyli leżącego na drodze mężczyznę, a obok niego rower. Mimo prowadzonej na miejscu reanimacji, życia 47-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

Policjanci pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędnie do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

60 firm przedstawi swoje oferty na Targach Pracy w Rzeszowie

Jesienna edycja Targów Pracy będzie doskonałą okazją, by zapoznać się z ofertą prawie 60 pracodawców z różnych branż, złożyć dokumenty aplikacyjne czy odbyć rozmowę kwalifikacyjną.

Rzeszów

Jak będą jeździły autobusy na Wszystkich Świętych?

RZESZÓW.1 i 2 listopada ZTM tradycyjnie uruchomi linie specjalne oraz wprowadzi kilka zmian w kursach linii regularnych. 

Rzeszów

W sobotę bezpłatne badania dla kobiet w ZOZ nr 2 w Rzeszowie

RZESZÓW. Panie będą mogły m.in. skonsultować się z lekarzem dermatologiem i dietetykiem, wykonać badania EKG, mammografię oraz cytologię. Akcja jest częścią kampanii profilaktycznej „Zdrowa rodzina na jesień”.

Rzeszów

Projekt uchwały PiS ws. korków w mieście wykreślony. Tadeusz Ferenc: „W każdym dużym mieście są korki”

RZESZÓW. Choć radny Marcin Fijołek próbował ratować projekt uchwały, punkt został wykreślony z porządku obrad sesji Rady Miasta.

Rzeszów

Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 ruszy początkiem przyszłego roku

RZESZÓW. Prace wycenione na 8 mln zł mają ruszyć na początku przyszłego roku.

Rzeszów

Nowa twarz w Radzie Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa dostał mandat do Sejmu.

Rzeszów

Połączenie ul. Wierzbowej z ul. Kopisto będzie realizowane w przyszłym roku

RZESZÓW. Aktualnie MZD zajmuje się projektem całej inwestycji.

Reklama