Rzeszów - Środa, 01.04.2026
Reklama

Tragiczny wypadek na S19 w Trzebownisku. Auto stanęło w ogniu, jedna osoba nie żyje

Dodano: 27.03.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Trzebownisku / fot. KMP w Rzeszowie
Wypadek w Trzebownisku / fot. KMP w Rzeszowie

TRZEBOWNISKO. Jedna osoba zginęła w wypadku na drodze ekspresowej S19 w Trzebownisku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca hyundaia jechał pod prąd i zderzył się z dwoma pojazdami.

Do zdarzenia doszło dziś po godz. 9:00. Kierujący hyundaiem jechał trasą S19 w kierunku Rzeszowa pod prąd. Najpierw zderzył się z prawidłowo jadącą autolawetą, a następnie czołowo z lexusem.

W wyniku zderzeń hyundai uderzył w bariery oddzielające pasy ruchu i stanął w płomieniach. Kierowca tego pojazdu zginął na miejscu.

Droga S19 jest zablokowana w obu kierunkach. Policjanci kierują ruch na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12:30.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Bezpłatne warsztaty samoobrony dla seniorów w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowski Dom Kultury oraz Wydział Polityki Społecznej UM Rzeszowa organizują cykl pięciu bezpłatnych warsztatów samoobrony dla seniorów. Spotkanie odbędą się w wybranych domach kultury na terenie miasta.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na torach w Rzeszowie. Nie żyje 47-letnia kobieta

RZESZÓW. Mieszkanka Rzeszowa została śmiertelnie potrącona przez pociąg. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Rzeszów

Zimowy rozkład lotów z Jasionki. Odleciał pierwszy samolot do Mediolanu

RZESZÓW/JASIONKA. W sezonie zimowym - który potrwa do 30 marca 2024 - port lotniczy Rzeszów-Jasionka oferuje 13 kierunków, w tym dwie nowości.

Rzeszów

Zobaczcie, jak postępują prace na budowie RCK w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Tak zmienia się przestrzeń w rejonie dworca PKP w Rzeszowie. Budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego powoli zbliża się do końca. Zobaczcie nowe zdjęcia z realizacji inwestycji.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na S19 w Nienadówce. Nie żyje 61-letni mężczyzna

RZESZÓW. Około godz. 11:30 doszło tam do zderzenia volkswagena z ciężarowym Dafem.

Rzeszów

Najlepsi szachiści z Rzeszowa powalczą o tytuł Mistrza i Mistrzyni stolicy Podkarpacia

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu w stolicy Podkarpacia odbędą się XV Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy pasjonaci królewskiej gry bez względu na wiek, a na zwycięzców czekają nagrody...

Rzeszów

Remont Przedszkola Publicznego nr 17 na finiszu

RZESZÓW. Do wykonania pozostała jeszcze tylko dodatkowa sala zajęć oraz remont zaplecza technicznego.

Rzeszów

Na ulice Rzeszowa wyjadą nowe, elektryczne Solarisy

RZESZÓW. W grudniu na ulice Rzeszowa wyjadą nowe autobusy zasilane energią elektryczną. Tym razem to 9-metrowe Solarisy, które będą wykorzystywane głównie do obsługi mniej popularnych linii.

Reklama