Rzeszów - Środa, 13.05.2026
Reklama

Tragiczny wypadek na S19 w Trzebownisku. Auto stanęło w ogniu, jedna osoba nie żyje

Dodano: 27.03.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Trzebownisku / fot. KMP w Rzeszowie
Wypadek w Trzebownisku / fot. KMP w Rzeszowie

TRZEBOWNISKO. Jedna osoba zginęła w wypadku na drodze ekspresowej S19 w Trzebownisku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca hyundaia jechał pod prąd i zderzył się z dwoma pojazdami.

Do zdarzenia doszło dziś po godz. 9:00. Kierujący hyundaiem jechał trasą S19 w kierunku Rzeszowa pod prąd. Najpierw zderzył się z prawidłowo jadącą autolawetą, a następnie czołowo z lexusem.

W wyniku zderzeń hyundai uderzył w bariery oddzielające pasy ruchu i stanął w płomieniach. Kierowca tego pojazdu zginął na miejscu.

Droga S19 jest zablokowana w obu kierunkach. Policjanci kierują ruch na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12:30.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowy kierunek w ofercie lotów czarterowych z lotniska w Jasionce

RZESZÓW. 29 czerwca br. z portu lotniczego w Jasionce wystartuje samolot Airbus A320 w inauguracyjnym rejsie do tureckiego Bodrum.

Rzeszów

Centrum Krwiodawstwa w Rzeszowie potrzebuje krwi

RZESZÓW. Zgodnie ze stanem na dzień 14 czerwca br. cztery grupy krwi wymagają pilnego uzupełnienia.

Rzeszów

II Triathlon Rzeszów już w niedzielę. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W niedziele w Rzeszowie odbędzie się II Triathlon Rzeszów oraz wręczenie Sztandaru.

Rzeszów

18 i 19 czerwca przeprowadzą w Rzeszowie odkomarzanie

RZESZÓW. Całkowita powierzchnia przeznaczona do dezynsekcji wynosi 108,78 ha.

Rzeszów

List otwarty do prezydenta Rzeszowa w kwestii zamiany biletów jednoprzejazdowych na czasowe

RZESZÓW. Zmiany dotyczą również elektronicznej portmonetki zapisanej w Rzeszowskiej Karcie Miejskiej.

Rzeszów

O LGBT, papieżu, Konstytucji, kryzysie polskiej rodziny oraz dobrym wychowaniu podczas sesji nadzwyczajnej

RZESZÓW. Projekt uchwały radnych prawa i Sprawiedliwości został odrzucony.

Rzeszów

7 osób z zarzutami wyłudzeń z NFZ na ponad 1,5 mln zł. Sprawą zajmuje się rzeszowska policja

RZESZÓW. Proceder polegał na pozorowanym obrocie lekami recepturowymi zawierającymi drogie składniki, w tym srebro koloidalne.

Rzeszów

Wróci stary system odbioru śmieci. Andrzej Gutkowski: „Nie chcemy zwiększać odpłatności dla mieszkańców”

RZESZÓW. Ratusz wraca do starego systemu odbioru odpadów mieszkańców Rzeszowa.

Reklama