Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

Tragiczny wypadek pod Rzeszowem. 42-letni motocyklista zginął na miejscu

Dodano: /

Zdjęcie ilustracyjne / fot. Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne / fot. Pixabay

42-letni motocyklista, najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości, stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w bariery. Zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w sobotę około godz. 18.40, w miejscowości Łukawiec w gminie Trzebownisko. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 42-letni mężczyzna jadący motocyklem marki suzuki, najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z zajezdni i uderzył w bariery. 42-latek - mieszkaniec powiatu rzeszowskiego – poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało motocyklisty zabezpieczono do dalszych badań.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przebudują most Załęski i skrzyżowanie ulic Siemieńskiego i gen. Maczka. Jest decyzja ZRID

RZESZÓW. Wydano zezwolenie na realizację dwóch ważnych inwestycji drogowych w Rzeszowie. Chodzi o rozbudowę mostu Załęskiego oraz przebudowę skrzyżowania ulic Siemieńskiego i gen. Maczka. Inwestycje te są częścią większej całości.

Rzeszów

Czytelnia Główna WiMBP udostępnia zbiory "na zewnątrz"

RZESZÓW. Od 4 maja czytelnicy WiMBP w Rzeszowie mogą wypożyczać do domu część zbiorów z Czytelni Głównej przy ul. Sokoła 13.

Rzeszów

CH Plaza powiększa ofertę dla najmłodszych

RZESZOW. CH Plaza ma nowego najemcę. Do portfolio dołączyła lokalna marka dzieciakowi.pl. Sklep oferuje gry oraz zabawki kreatywne i sensoryczne dla najmłodszych klientów.

Rzeszów

Ruszają miejskie fontanny

RZESZÓW. W Rzeszowie rozpoczął się sezon fontannowy. Jako pierwszą uruchomiono fontannę na skwerze im. Kazimierza Górskiego, w pobliżu ratusza.

Rzeszów

Przy ul. Starzyńskiego powstanie pierwszy w Rzeszowie pumptrack

RZESZÓW. Na początku maja ma ruszyć przetarg na projekt i budowę pierwszego w Rzeszowie toru rowerowego typu pumptrack. Inwestycja powstanie w ramach RBO na 2021 r.

Rzeszów

Wiosenne malowanie ulic w Rzeszowie

RZESZÓW. Do końca maja odnowione zostaną oznakowania rzeszowskich ulic. Prace będą prowadzone głównie wieczorami i nocami. Koszt inwestycji to blisko 1,6 mln zł.

Rzeszów

Przy Urzędzie Wojewódzkim uruchomiono tymczasowy punkt szczepień

RZESZÓW. W 16 województwach trwa akcja „Zaszczep się w majówkę”. Osoby znajdujące się w uprawnionej grupie wiekowej i mające już e-skierowanie, mogą bez rejestracji przyjąć jednodawkową szczepionkę firmy Johnson & Johnson.

Rzeszów

Przebudowa Stadionu Miejskiego dobiega końca

RZESZÓW. Na stadionie przy ul. Hetmańskiej dobiega końca układanie murawy. Warta prawie 11 mln zł inwestycja zakończona zostanie w maju.

Reklama