Rzeszów - Środa, 28.01.2026
Reklama

Tragiczny wypadek pod Rzeszowem. Nie żyją 3 osoby

Dodano: 23.01.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Głogowie Małopolskim / fot. KMP w Rzeszowie
Wypadek w Głogowie Małopolskim / fot. KMP w Rzeszowie

– Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło na ul. Rzeszowskiej w Głogowie Małopolskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zderzeniu dwóch nissanów trzy osoby poniosły śmierć. Droga krajowa nr 9 jest zablokowana, a policjanci kierują kierowców na objazdy – poinformowała nadkom. Ewelina Wrona z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło przed godziną 10:00 na drodze krajowej nr 9.  Pracujący na miejscu policjanci ustali wstępnie, że kierujący białym nissanem qashqai, jadąc w kierunku Kolbuszowej, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do czołowego zderzenia z drugim samochodem marki Nissan.

W wypadku śmierć poniosły trzy osoby:  12-letnia pasażerka z jednego z pojazdów oraz 71-letni kierujący i 70-letnia pasażerka z drugiego. Kierujący jednym z nissanówzostał przetransportowany do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci oraz służby ratunkowe. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora i mają na celu dokładne ustalenie przyczyn i przebiegu wypadku.

Droga krajowa nr 9 pozostaje zablokowana. Wprowadzono objazy dla samochodów osobowych i ciężarowych przez miasto Głogów Młp.

Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin. 



Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

14-latek porażony prądem. Wspiął się na słup wysokiego napięcia

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj wieczorem w Racławówce. 14-latek wszedł na słup energetyczny i został porażony prądem. Chłopak z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Rzeszów

99 projektów zgłoszono do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok

RZESZÓW. Głosowanie rozpocznie się 10 września i potrwa do 8 października 2021 r. 

Rzeszów

Rolnicy zakończyli protest. Nie ma już utrudnień w ruchu

RZESZÓW. Zakończył się 24-godzinny protest rolników w Rzeszowie. Jak informuje rzeszowska Policja „Mimo utrudnień w ruchu, protest przebiegał spokojnie”.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Krakowskiej

RZESZÓW. 73-letnia kobieta została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Krakowskiej. Ranna piesza trafiła do szpitala, gdzie mimo wysiłków lekarzy zmarła.

Rzeszów

"Tour de Konstytucja" na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W środę, 25 sierpnia 2021 r. na rzeszowskim Rynku odbędzie się spotkanie w ramach projektu pn. „Tour de Konstytucja PL”. Do Rzeszowa przyjadą m.in. prof. Ewa Łętowska, prof. Adam Bodnar, sędzia...

Rzeszów

Traktory na rondzie Pobitno. Ruszył protest rolników [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Kilkanaście ciągników blokuje rondo Pobitno w Rzeszowie. Ruszył 24-godzinny protest rolników.

Rzeszów

Strajk rolników w Rzeszowie. Objazdy autobusów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. W związku ze strajkiem rolników, który odbędzie się w Rzeszowie od godz. 9.00 dnia 24 sierpnia do godz. 9.00 dnia 25 sierpnia br. część autobusów MPK pojedzie objazdami.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci mają nowe, specjalistyczne radiowozy

RZESZÓW. Podkarpacka Policja odebrała cztery specjalistyczne radiowozy. Dwa z nich trafiły komendy miejskiej w Rzeszowie. Samochody będą wykorzystywane przez policjantów drogówki, obsługujących zdarzenia drogowe.

Reklama